ל.ש לעסקים באזור המרכז

ל.ש. אחזקות וניקיון מתמחים גם במתן שרות לעסקים, חברות, למגזר הפרטי ציבורי והעסקי.

אנו מספקים שירותים למשרדים, אולמות , בתי ספר, מבני תעשייה , בתי קולנוע, מוסדות, בניינים ועוד.

מקום העבודה שלנו הוא המקום שאנו מבלים בו חצי מיומנו ולעיתים אף יותר. לכן, אנו מבינים את חשיבות הניקיון, המראה, והיופי של מקום העבודה. אנו בחברת ל.ש. ניקיון ואחזקות דואגים לניקיון מקום העבודה שלכם בעזרת ניסיון, כלים נכונים ושימוש במכונות וחומרים מהאיכותיים והטובים ביותר הקיימים היום בארצנו. בעזרת כל אלה אנו דואגים להפוך את מקום העבודה שלכם לנקי, רענן ונוח בדיוק כמו בבית.

בעולם העסקים התחרותי של היום בעלי משרדים ומבנים מכל סוג מעוניינים שהמקום איליו הם מזמינים את לקוחותיהם יהיה סטרילי, נקי מהיסוד ומזמין, אנחנו על מנת לשמור את הלקוחות שלכם נאמנים וחוזרים, דואגים לעשות הכול על מנת לתחזק, לנקות ולשמר תוך עבודה משותפת והבנת צרכיי הלקוח . אנו עומדים בזמנים וביעדים ומתחייבים לעמוד בכל דרישה במיומנות ויעילות.

ברשותנו:

עובדי ל.ש חברת ניקיון ופוליש הנם מהימנים וקבועים שיעניקו לכם שרות מעולה על מנת ליצור המשך עבודה תקין ורציף.

מכונות ניקוי וחיטוי מהטובות והמתקדמות ביותר.
עבודה עם חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.
צוות מהיר ואחראי העומד בלוחות זמנים.

בין שירותיה של ל.ש חברת ניקיון ופוליש :

שירות ניקיון משרדים, ניקוי והסרת שטיחים , ניקוי והברקת חלונות בסנפלינג, ניקוי כלים סניטריים, ניקוי מדרגות, הברקה קריסטאלית, יישום פוליש על כל סוגי המרצפות, צביעה וחידוש של חדרי מדרגות, ניקיון דירות לאחר שיפוץ ובניה, ניקוי מערכות ישיבה וחדרי המתנה, ניקוי שולחנות המשרד, ניקוי מטבחים, ניקוי מערכות ישיבה וכיסאות מכל הסוגים .

אנו מנקים מבנים כגון : משרדים, מבני תעשייה,חדרי מדרגות ולובי, בניינים אחרי שיפוץ, ארונות חשמל , אולמות, בתי קולנוע ,בתי ספר, הדברה ע"י מדביר במרכז ועוד…
אנו בחברת ל.ש. אחזקות וניקיון שואפים ומקווים לעבודה משותפת. לכן, לעסקים אשר מעוניינים בשירות רציף של ניקיון לאחר שיפוץ, שיפוצים , תחזוקה , אחזקה ועוד , אנו מציעים ומספקים מחירים אטרקטיביים יותר תוך שמירה על יחסי אמון , התמדה וזמינות להמשך עבודה משותפת ופורה תוך הבנה והתאמת העבודה לצורכי הלקוח.