הסרת שטיחים

פתרון הסרת שטיחים בקלות ויעילות

בחירת העיצוב והטעם האישי משתנים מעת לעת , ולפעמים אנו "נתקעים " עם שטיח מקיר לקיר שהתאים בתקופה מסוים ואינו עוד. להסיר שטיח מקיר לקיר באופן עצמאי אינו אפשרי ויכול להזיק לרצפה ולנכס בכלל. לכן אנו כאן לספק שירות להסרת שטיחים מקיר לקיר.

בנוסף לשירותי הנרחבים שמעניקה ל.ש ללקוחותיה, ל.ש לא רק מעניקה שירותי פוליש וניקיון החברה תוכל לסייע לכם בהסרת שטיחים במידה ויש, הסרת השטיח נעשה באופן מקצועי ובצורה יעילה.

השירות יעיל ומקצועי . אנו בחברת ל.ש. אחזקות וניקיון מנוסים בתהליך זה לכן אנו מסירים שטיחים בצורה כה יעילה שאינה משאירה כתמים על הרצפות ומאפשרת עיצוב מחדש של הנכס. תהליך הסרת השטיח נעשה במספר שלבים .

השלב הראשון הוא משיכת השטיח ושליפתו מהרצפה בה נשאר דבק מגע בהינתן שכבה עבה של דבק אנו משייפים בעזרת דיסק את הדבק מספר פעמים עד להוצאתו מהרצפה . במקרה של שכבת דבק דקה , אנו מגרדים את הדבק בעזרת סכין גירוד מיוחדת להגעה לתוצאה חלקה לנקייה עד כמה שניתן. לסיום אנו מקנחים בציפוי המרצפות בווקס אקרילי.

 

איך נבצע הסרת שטיחים מבלי לפגוע ברצפות?

בימים עברו, נחלה אופנת השטיחים מקיר לקיר, וניתן היה להבחין בתופעה במשרדים רבים שעל רצפותיהן נפרסו והודבקו שטיחים בגוונים חומים ואפרוריים משהו. התופעה, הלכה והתפתחה גם בבתים פרטיים ובעיקר בחדרי ילדים, בחדרי שינה, ואף במוסדות מסוימים.

כיום, המגמה היא: חזרה לפשטות ותחכום, וזאת על ידי הרכבת פרקט בגוונים בהירים, ריצוף ברצפות שיש כהות, או הנחת רצפות במראה מתועש.

ובכל זאת, על מנת להגיע למצב בו נוכל להתעדכן ברצפות אופנתיות מסוג זה, ולהצטרף למאה העשרים ואחת- עלינו לפני הכול, לבצע תהליך של הסרת השטיחים הישנים.

איך מבצעים הסרת שטיחים בימינו? ממש כמו פעם!

לצערנו, עדיין לא הומצאה נוסחת פלא שתעזור לנו להסיר את השטיחים בצורה מושלמת וכהרף עין מהרצפות. כיום, על מנת להסיר שטיחים מקיר לקיר ובכלל, חובה להיעזר באנשי מקצוע ובחברות המתמקצעות בהסרת שטיחים.

את השטיח מקיר לקיר מתחילים להסיר מהפאנלים של הרצפה. יש להפעיל על מנת להסיר את השטיחים, כוח רב על ידי אנשי המקצוע שהם בהכרח בעלי כוח פיזי מספק. לאחר שליפת השטיח מהרצפה בצורה אחידה שלא משאירה שאריות שטיח דבוקות, משתמשים בדיסק עדין לליטוש הרצפה, ולאחריו בנייר ליטוש על מנת להסיר את דבק המגע המסיבי והצהוב שעימו הודבק בעבר השטיח על הרצפות.

לאחר ביצוע הסרת שטיחים והסרת הדבק מהרצפות, מורחים סילר או ווקס אקרילי על הרצפות וזאת על מנת להחזיר את השכבה בעובי מילימטר שאבדה בעת פעולת הסרת השטיחים.

ל.ש. אומנות הניקיון – גם מקצוענים בהסרת שטיחים וגם מומחים בווקס אקרילי.


האם ניתן להסיר שטיחים לבד?

באופן חד משמעי לא. הסרת שטיחים באופן עצמאי, אינה אפקטיבית, משום שלנו כאדם פרטי אין את הציוד המתאים להסרת הדבקים ולמשיכת השטיח. מלבד זאת, אין לנו את ניירות הליטוש העדינים עימם מסירים את השטיח מבלי לדרום נזקים לרצפות, כגון: שריטות, חריטות כתמים, ובוודאי שאין לנו צוות מיומן שיוכל פיזית וטכנית להסיר את השטיחים בצורה מושלמת – עם מינימום פגיעות ונזק לרצפה או לרכוש.


איך נמצא חברה טובה להסרת שטיחים?

רצוי שהחברה תהיה מיומנת ובעלת ניסיון רלוונטי בהסרת שטחים ובעלת מכשור מתאים. מלבד זאת, רצוי להיעזר בחברה שמחזיקה בניסיון ובשירותי ניקיון בנוסף לשירות הסרת שטיחים. חברה מסוג זה, תוכל להעניק שירות ניקיון במידה ותזדקקו לו לאחר הסרת השטיחים

ל.ש. אומנות הניקיון – מנקים ביעילות כל כתם, דבק, או חומר. צרו קשר עכשיו להצעת מחיר – 050-2302300