חברת ניקיון

איך בוחרים חברת ניקיון טובה?

ישנם מצבים בחיים, שאנו צריכים להיעזר בשירותיהן של חברות ניקיון שונות. אבל איך נבחר חברת ניקיון טובה שתכלול בה שירותים נחוצים, צוות מהימן ושירות ללא דופי? מספר עצות וטיפים לבחירה נכונה.

כאשר מדובר על ניקיון בתים, משרדים מוסדות, חדרי מדרגות ומבנים, אנו מעוניינים לשכור חברת ניקיון

מהימנה, שהשימה את העובדים היעילים והטובים ביותר.

יש לזכור, שכאשר מדובר בניקיון מבנים או בתים פרטיים, קיים צוות ניקיון של אנשים זרים, הנמצאים בתוך ביתכם, משרדכם או כל מבנה העלול להכיל ציוד יקר ורכוש השייך לכם. לכן אמינותה  של חברת ניקיון חשובה ביותר.

אנו ממליצים, לפנות לחברות שיכולות להפנות אתכם ללקוחות מרוצים, שיכולו להמליץ על חברת הניקיון ועובדיה, ומכאן להקנות בטחון בעת שכירת שירותיה של החברה.

איך נזהה חברת ניקיון טובה?

רוב חברות הניקיון הטובות, יהיו גם יעילות, משמע: חברות אשר דואגות לעבוד בזריזות, יעילות ואיכותיות. הרי אנו לא רוצים להפוך ניקיון יסודי של מבנה, לפרויקט ממושך שיזכיר לנו עבודות קבלן מפרכות הנמשכות ימים שלמים ועולות לנו יקר מידי.

מלבד זאת, רצוי ואף הכרחי לסכם שעות עבודה קבועות וזמן תהליך הניקיון מול מנהל העבודה של חברת הניקיון, וזאת על מנת למנוע אי נעימויות או שיבושים בסדר יומכם.

חברת ניקיון טובה היא חברה בעלת אתר אינטרנט מפורט ואיכותי. כולנו יודעים שאתרי האינטרנט מלאים בהצעות שונות ומפתות. ובכל זאת, רק חברת ניקיון שהשקיעה באתר שלה, ואשר נותנת מקסימום אינפורמציה לגביה –  היא חברה שכדאי לבחור בה.

חברת ניקיון לפני ואחרי


רוצים לקבל עוד אינפורמציה על ניקיון איכותי ?

צרו קשר עם חברת ל.ש. ניקיון ואחזקות וקבלו ייעוץ והצעת מחיר אטרקטיבית– 050-2302300

שימוש בחומרי ניקוי איכותיים היא עוד דרך לאיתור חברת ניקיון איתה תרצו להתחיל לעבוד. חברות ניקיון רבות משתמשות בחומרי ניקוי שאינם איכותיים, ואף עלולים לגרום נזק לחפצים או כלים סניטריים. לכן, יש לשאול מה טיבם של חומרי הניקוי שבהם משתמשת חברת הניקיון, ולוודא את ידידותיות החומרים לכם ולסביבה.

שירותים פלוס

בדקו אילו עוד שירותים מציעה חברת הניקיון בה בחרתם. אם החברה מכילה בתוכה גם שירותי הדברה, שיפוצים קלים ובינוניים, הברקת רצפות על ידי פוליש ועוד, דעו שמדובר בחברת ניקיון בה תוכלו לקבל מספר שירותים בו זמנית ובמחירים אטרקטיביים.

היתרון בחברה המכילה מספר שירותים, היא פנייה לגורם אחד שיכול להעניק שירות כולל בזמן טוב יותר ובמחיר משתלם יותר מחברות ניקיון אחרות.

כל השירותים במקום אחד רק בל.ש. אחזקות וניקיון !

צרו קשר ובדקו מה יש לנו להציע על מנת להקל ולשפר את איכות חייכם! – 050-2302300

וודאו זמינות של מנהל העבודה

וודאו שתמיד יש עם מי לדבר. חברות ניקיון רבות ישלחו אדם מטעמם, שלעיתים אינו מעודכן או מבין מה הצרכים האמיתיים שלכם. חברה שתקשר אתכם עם מנהל עבודה, או עם איש קשר, אליו ניתן לפנות ישירות בכל טענה או בעיה, היא חברה אמינה יותר שתספק שירות אמין ואיכותי יותר.

בדקו שקיים מנהל צוות הזמין בשבילכם כמעט בכל שעות היום. וודאו שהוא מסונכרן עם עובדיו וששעות העבודה שסיכמתם עימו קבועות ומדויקות. הרי אינכם רוצים "להיתקע" בהמתנה ממושכת או "לרדוף" אחר מנהל העבודה ועובדיו, על מנת שאלה יגיעו למקום העבודה.

בל.ש. אחזקות וניקיון תמיד זמינים ועומדים לשירותכם – צרו קשר עם נציג ואיש מקצוע וקבלו את היחס, תשומת הלב והשירות – שמגיע רק לכם! – 050-2302300

חשוב מכל! – מחיר קבוע שאינו משתנה

חברות ניקיון רבות יסכמו עימכם על מחיר מסוים מבלי להגיע למקום העבודה המדובר. חברות אלה יציעו לכם מחיר שנשמע אטרקטיבי בתחילה, אך בהגיעם אל המקום ביום העבודה עליו סיכמתם, הן עלולות לעלות את המחיר בצורה משמעותית. לכן, חשוב לא ליפול בפח ולהישאר ממולכדים.

בקשו מנציג החברה להגיע למקום בו צריך להתבצע הניקיון וחתמו על הצעת מחיר מסודרת שלא משתמעת לשתי פנים, וודאו מה כלול בהצעה. האם כלולים חומרי ניקוי? האם תגן החברה על הרהיטים שלכם? האם כלולים שיפוצים קלים? כל אלה ואחרים חשובים להמשך עבודה מושלמת מצד חברת הניקיון ושיתוף פעולה מצדכם.