תיקון והחלפת חנוכיות

נזילה בצנרת היא בעיה לא קטנה. צנרת ברזל ישנה ורקובה היא אכן בעיה של רוב הבתים בישראל, ולכן קיימות בעיות רבות בדירות. אנשי המקצוע מתמחים בהחלפת צנרת בבניינים מהשעון הראשי עד לגג ודואגים לפתרון בכל בעיה.

אנחנו פותרים ומתקנים בעיות אשר נוצרות מבלאי ומצנרת ישנה שגורמים לפיצוצי צנרת בדירות שוב ושוב, מחליפים צנרת בבניינים ובבתים, מחליפים צנרת בבניינים מחליפים צנרת בבתים כאשר יש לחץ מים נמוך, תיקון והחלפת חנוכיות בבתים כאשר יש איכות מים ירודה , וביקורים אין סופיים של האינסטלטור. מה עושים? החלפת צנרת בבניינים וצנרת כללית בבית, חיבור או החלפה של שעוני מים בבניין או בבית, החלפת צנרת ביוב כולל בריכות ביוב בבניין או בבית, החלפת צנרת ביוב 4 צול חיצונית בבניין או בבית, החלפת צנרת מטבחים חיצונית, תיקון פיצוצי צנרת בבניין או בבית, תיקון נזילות בצנרת בבניין או בבית, איתור נזילות בבניין או בבית.

מיקום החור או הריקבון בצנרת הוא מה שמשפיע יותר מכל על עלות התיקון. סימני הבעיה מופיעים בדרך כלל בצורת רטיבות בקירות ובמרצפות וכן בחשבונות מים גדולים. לכן מומלץ להשתמש בשירותי החלפת צנרת, החלפת צנרת בבניינים אכן פותרת את כל הבעיות.

התאמת הצנרת לפי דרישה.

כשאתם מתכננים לבצע החלפת צנרת בבניין או בבית, חשוב שבעל המקצוע שתזמינו יהיה בעל התמחות בסוג הצנרת שבחרתם, על מנת שהעבודה תתבצע במדויק בצורה הנכונה ותוצאותיה יישמרו לאורך זמן. אם בחרתם בצנרת S.P –כדאי לבדוק שהמתקינים מוסמכים על ידי היצרן ועושים שימוש אך ורק בחלקים מקוריים. לאחר סיום החלפת הצנרת בבניין או בבית, יש לבקש ממבצע העבודה שיבצע בדיקת לחץ, על מנת לוודא את שלמות הצנרת ואי קיומן של דליפות. הבדיקה האולטימטיבית מתבצעת על ידי השארת הצנרת תחת לחץ למשך שתי יממות, ואם מוצאים דליפות – לתקנן ביסודיות וללא טלאים. כדאי להשתדל מאוד שהצנרת לא תעבור מתחת לארונות קבועים שלא ניתנים להזזה או בחדרי שינה, על מנת שבמידת הצורך התיקון יעשה בקלות.