טיפים למציאת חברת פוליש

לכו על זה! מספר טיפים למציאת חברת פוליש טובה ואיכותית

בכל הנוגע לפוליש למרצפות שלכם, מציאת חברת פוליש טובה שתבצע עבודה איכותית אמינה ועמידה לטווח ארוך היא במעלה ראשונה. רצפות הבית הן אלמנט חשוב הקובע את טון העיצוב בבית או בכל מבנה, והוא אחד האלמנטים היקרים שנמצאים בבית. לכן, מציאת חברת פוליש שתבצע את יישום הפוליש על הצד הטוב ביותר – הכרחית.

חפשו חברת פוליש אמינה ואיכותית- חברת פוליש שבראשה מנהל צוות אמין העומד במילתו מבחינת המחיר ואינו מעלה אותו או מוסיף בסוף העבודה סכומים שלא סוכם עליהם. רבים המקרים בהם "נסגר" מחיר מסוים למטר מרובע של יישום פוליש קריסטל ובפועל נאלצים מזמיני העבודה לשלם עלות נוספת אותה הוסיף מנהל העבודה בתואנות שונות ומשונות. לכן, סכמו על מחיר וקבלו הצעה מסודרת לפי מטר מרובע החתומה על ידי מנהל העבודה.

עמידה בלוחות זמנים – כאשר אנו מיישמים פוליש על הרצפה עלינו לעזוב את המבנה לשעות ארוכות, ליום עבודה ולעיתים אף ליום יומיים. לכן, חשוב להקפיד כי מנהל העבודה יעמוד בזמנים ויקפיד להגיע בשעה שקבע. אינכם רוצים להמתין שעות בבית ריק מרהיטים בשעה שאתם צריכים להיות בעבודה או בעיסוקים אחרים. וודאו כי ישנה עמידה בלוחות זמנים וכי המנהל מתחייב בפניכם אף בכתב להגיע בזמן למבנה המבוקש.

מצאו חברת פוליש המשתמשת בחומרים מתאימים ואיכותייםפוליש מיושם בדרך כלל על כל סוגי הרצפות אך ישנן רצפות שונות שחומרי הפוליש והדבקים בהם משתמשים ליישום הפוליש שונים. לכן, שאלו מראש את מנהל חברת הפוליש באילו חומרים הוא מתכוון להשתמש ואף ערכו מחקר קצר באינטרנט אודות החומרים. חפשו חומרים ידידותיים לסביבה שאינם יכולים להזיק לבני הבית או לבעלי חיים.

בקשו המלצות – חשוב לבקש או לקרוא המלצות באתר האינטרנט של חברת פוליש אותה אתם מתכוונים לשכור. קראו את ההמלצות ובמקרים של מבנים גדולים בקשו להתבונן בעבודת פוליש או לקבל תמונות של עבודת קודמות. המהדרין יידרשו גם מספר טלפון של לקוח מרוצה.

וחשוב מכל סמכו על האינטואיציה שלכם בבחירת חברת פוליש. בדקו מה הרגשתכם כשאתם מדברים עם מנהל העבודה שאלו עצמכם האם הוא נשמע אמין, סבלני והגון? אם כן – לכו על זה!