טיפול בהצפות

הצילו הצפה! – כל מה שיש לדעת על טיפול בהצפות ושאיבת הצפות

לפעמים צונאמי במסווה של הצפה פוקד לנו את בית העסק, הבית או את המשרד. במקרים כאלה אנו מרגישים כי יש ליצור קשר במיידית עם האיש המקצוע הטוב ביותר המומחה בתחום טיפול בהצפות, שיוכל לבצע טיפול בהצפה שלנו בצורה המהירה והיעילה ביותר.

אז מה אומרים המומחים?

בחברת ש.ל. אומנות הניקיון טוענים כי זמן ההגעה אל מקום ההצפה הוא החשוב והקריטי ביותר בטיפול בהצפות "משרדים, בתי עסק, ואף בתים פרטיים מכילים בתוכם מסמכים חשובים, ריהוט יוקרתי ורצפות מיוחדות. לכן, במקרים של הצפות אין להתמהמה ויש להגיע באופן מיידי לאזור על מנת לא לבזבז זמן יקר ולהציל את כל מה שחשוב לבעלי המקום" אומר לירן שרצר מנהל העבודה של החברה.

איך מטפלים בהצפות?

בהצפות מטפלים בראשית בהצלה של הפריטים והאלמנטים החשובים ביותר ופינויים מהאזור. לאחר מכן מתחילים ביניקה ושאיבת הצפות מהאזורים הקריטיים ביותר. השלב השני הוא  שאיבת הצפות על ידי שאיבה כללית באמצעות מכונות ושואבים מיוחדים לטיפול בהצפות – עד לייבוש מלא של כל האזור המוצף. ל.ש.אומנות הניקיון מדגישים כי יש להשתמש במכונות מקצועיות, על מנת לטפל בהצפות כמו שואבים מיוחדים ומכונות יניקה שהונדסו לצורך שאיבת הצפות. – את כל הכלים המקצועיים מחזיקה חברת ל.ש. אומנות הניקיון. רוצים לקבל טיפול בהצפות יסודי מהמומחים שלנו? צרו עכשיו קשר עם חברת ל.ש העוסקת בתחום פוליש וניקיון ואנו נגיע מיד!

מה הם השירותים הנוספים אותם חייבת החברה לטיפול בהצפות לבצע בנוסף?

מלבד הגעה מיידית למקום על מנת לבצע טיפול בהצפה האופן מיידי על החברה לספק את השירותים הבאים:

יניקת מי הצפה – יניקת כל המים עד ניקוזם המלא והשארת אזור יבש לחלוטין.

סילוק ריח- סילוק ריחות שנוצרים מהרטיבות על מנת שלא יהפכו לריחות תחב ועובש. חברת ל.ש. אומנות הניקיון מטפלת ומסייעת לסילוק ריחות באמצעות טיפול אנטי-בקטריאלי למניעת עובש.

ייבוש רהיטים, מערכות ישיבה ואלמנטים שנפגעו מהרטיבות, כולל מסמכים וחפצים אישיים עד לייבוש מלא באמצעות פרופלורים ומייבשים למיניהם.

מעקב אחר התקדמות הייבוש ומניעת מפגעים

חברת ל.ש.אומנות הניקיון מספקת את מגוון השירותים לטיפול בהצפות, ומתחייבת ליישם את כל הדשים בכל טיפול בהצפה. צרו עכשיו קשר עם ל.ש. אומנות הניקיון לשאיבת הצפות, טיפול בהצפות יחס מקצועי ואדיב ואחריות על כל טיפול וטיפול.