ניקוי דירה

ניקוי דירהמה עלינו לדעת כאשר אנו מזמינים שירותים לניקוי דירה. וגם מספר טיפים לשמירה על הניקיון ולניקוי דירה יעיל יותר.

בכל הנוגע להזמנת שירות לניקוי דירה, קיימים מספר מצבים בהם נרצה או שבהם רצוי להזמין שירות מסוג זה. הראשון הוא ניקוי דירה לאחר שיפוץ – ניקיון לאחר שיפוץ הוא שירות מבוקש מפני שלאחר שיפוץ הדירה מצטבר לכלוך עז בכל חלקי הבית. את הלכלוך ניתן להסיר באמצעות מכונות מיוחדות וחומרי ניקוי הקיימים רק אצל אנשי מקצוע או חברות המתמחות בניקוי דירה.

המצב השני בו נרצה להזמין שירותי ניקוי דירה היא כאשר קיים משרד או בית עסק הזקוק לניקוי ראשוני וחד פעמי או ניקוי רב פעמי ואף במקרה בו בוצעה הדברה. במקרים הללו שולחות החברות ניקיון מנקה מיומן מטעמה שמגיע בכל זמן שנקבע מראש ובשעות קבועות לדירה, למשרד או לבית העסק.

למה עלינו לשים לב בהזמנת שירותי ניקוי דירה?

קיימים מספר דגשים חשובים בניקוי דירה: הראשון הוא אמינות החברה. חפשו חברה המשדרת אמינות והגינות, אל תתפתו להצעות זולות מידי אך שימו לי כי ההצעה הוגנת ועשו השוואת מחירים קפדנית. אל תתביישו לבקש לחזור אל אנשי המקצוע – זכרו כי הם מחכים לשיחה שלכם. בדקו כי העובדים מבוטחים על מנת לא להסתבך במקרי ביטוח – לא עלינו. השני הוא זמינות מנהל העבודה, שעליו לעמוד בהסכמם המקורי עימכם ולשלח אל מקום העבודה את הצוות המיומן והטוב ביותר עבורכם.

מה עלינו לדעת באופן כללי על ניקוי דירה?

ניקיון דירה טוב צריך להתחיל מהבסיס. הניקיון צריך להתחיל בניקוי אבק מלמעלה עד למטה שלאחריו יגיע ניקוי חלונות, ניקוי חדרי מדרגות, פוליש, לובי, פינוי אשפה וכמובן ניקוי הרצפה. רצוי לשאוב ולסיים עם מטלות האבק לפני שטיפת הרצפה. כלים סניטריים ושירותים יש להבריק ולנקות לעיתים תכופות יותר. לרצפות יש להשתמש בחומרים מתאימים ומבריקים, אך שאינם מחליקים. אם החלטתם לשכור שירותי ניקוי בדקו אם החברה מציעה שירותים נוספים כגון: שירותי פוליש קריסטלי לרצפות, שירותי הדברה, ניקוי רהיטים ועוד….בהצלחה!