ניקיון בית חדש

מדוע חשוב לנו להזמין שירותי ניקיון בית חדש, המתמחים בניקיון בתים חדשים

כאשר אנו רוכשים בית חדש, בין אם באזורי ר"ג, ת"א או גבעתיים, רצוי לשכור שירותים של ניקיון בית חדש. אבל מדוע אם הבית חדש בכל מקרה, עלינו לשכור שירותי ניקיון בתים חדשים? קיימות כמה סיבות מרכזיות:

נכון, אומנם הבית חדש ואיש לא התגורר בו, אבל בכל זאת מישהו בנה אותו. בדרך כלל לאחר שיפוצים או בנייה של בית חדש נותרים מאחור לכלוכים קשים יותר מלכלוכים הקיימים בבית ישן. מדובר באבק נוראי שנוצר מהבנייה בעיקר באזורים כגון: רמת גן, תל אביב או גבעתיים.אזורים אלה מרכזיים ונוטים לספוג שכבות עצומות של אבק. את האבק הקשה עובד ניקיון אחד או עוזרת בית אינם יכולים להסיר. לכן, חברות ניקיון בתים חדשים בעלת ציוד מכני מסיבי הכולל: שואבי אבק חזקים עימם ניתן להסיר כמויות כאלה של אבקה המצטברות בתל אביב גבעתיים או רמת גן – הן הפתרון האידיאלי.

סיבה נוספת לפנייה להשכרת חברות ניקיון הנה בעובדה שאנשים רבים נוהגים לבצע הדברה בבית טרם הכניסה, שכן בית ריק מרהיטים מאפשר למדביר לפעול באופן יסודי ואף פעולת הניקיון שלאחר מכן הנה יותר קלה, נוחה ויעילה.

ניקוי לכלוכים קשים על ידי שירותי ניקיון בתים חדשים

סימנים של שפכטל על החרסינות, האסלות, הכיורים והשיש, הנוצרים בעקבות מריחת שפכטל על הקירות, כתמי ציוד שיפוצים על הקירות שהוכתמו, הם עוד סוג של לכלוך אותו ניתן להסיר רק באמצעות מכשור וחומרים מיוחדים הנמצאים בדרך כלל אצל חברה המעניקה שירותי ניקיון בית חדש.

שירותים נוספים אותם יכולות להעניק חברות ניקיון בתים חדשים

כאשר אנו מזמינים שירותי ניקיון בית חדש, עלינו להבין כי רוב חברות ניקיון בתים חדשים מספקות גם שירותים של פוליש לרצפות, תיקונים קלים ושירותי הדברה. לכן, חשוב להזמין שירותי ניקיון בתים חדשים הכוללים בתוכם גם שירותים אלה.

מלבד זאת, לעיתים חברות המעניקות שירותי ניקיון בתים חדשים או ניקיון בתים לאחר שיפוץ ידעו לבצע עבודות קלות או פינישים שנשכחו או לא בצעו על ידי חברת הבניה או קבלן השיפוצים.

כאשר החלטתם לבחור חברה לניקיון בתים חדשים עשו זאת בחוכמה. בדקו באתר האינטרנט של החברה כי היא מספקת מידע רב, בעלת מנהל עבודה רציני וכי היא בעלת ניסיון. תאמו פגישה בה יתחייב מנהל העבודה למחיר מסוים אותו לא יעלה ביום העבודה המבוקש.