שיקום נזקי מים ושיקום נזקי אש

כל מה שיש לדעת על שיקום נזקי מים או שיקום נזקי אש

לאחר שפקדו סופות רבות את העולם, כמו למשל הסופה סנדי שפקדה את העיר ניו יורק והשאירה הרס רב, רבים מאיתנו היו רוצים לדעת כיצד משקמים נזקי מים ונזקי אש גם כאשר מדובר בהצפות שאינן קטלניות או שרפות שהתחוללו במבנים השייכים לנו. אז איך משקמים נזק מסוג זה ומתי אנו זקוקים לשירות שיקום נזקי מים או שיקום נזקי אש? התשובות – בהמשך.

מהן במקרים בהם יש להיעזר בשירות שיקום נזקי מים?

אז נכון, במדינת ישראל לא התחוללו או יתחוללו לפי התחזיות סופות נוראית וקטלניות, אך בכל זאת קיימים מקרים בהם מתחוללות הצפות שמולידת עימם נזק רב לרכוש וציוד יקר. הרטיבות שמותירות איתם ההצפות כמו גם הלחות והעובש, דורשות שיקום וייבוש מיידי. את ההצפות עצמן שואבים אנשי המקצוע של החברה לשיקום נזקי מים באופן מיידי באמצעות שואבים מיוחדים ומכשירי יניקה. תוך כך ניתן לאתר את ההצפה ואף לטפל בה. לאחר כל הפעולות האלה יתחיל שיקום נזקי מים.

בחברת ל.ש. אומנות הניקיון מתמחים בשיקום נזקי מים תוך ייבוש מוחלט של ההצפה, השתלטות ותיקון הגורם להצפה, שאיבת רהיטים שניזוקו וייבושם, הצלה של אובייקטים חשובים וציוד יקר, איתור עובש, רטיבויות , לחות וקורוזיה טיפול בהם ושיקום כל נזקי מים הקיימים במקום ההצפה או בכלל.

בחברת ל.ש. פוליש וניקיון רוצים לייעץ ולסייע. צרו עכשיו קשר לייעוץ חינם של אחד מאנשי המקצוע שלנו.

מהם המקרים בהם אנו זקוקים לשירות שיקום נזקי אש?

לצערנו, בישראל כבר חווינו חוויות מכאיבות של שריפות קשות וקטלניות. במקרים מסוג זה, גם אם מדובר בשריפות קטנות שלמזלנו לא קיפדו חיים, עדיין נוצרים נזק ומפגעים אותם יש למגר. שרפות, גם שכובו, גורמות לריחות, לפיח במערכות החשמל ומשבשות את העבודה התקינה של מערכות חשמליות במבנה כגון: מאווררים, מזגנים מעליות וכדומה. גם כאן, חברת ל.ש. אומנות הניקיון מצטיידת במכונות היעילות והמשוכללות ביותר על מנת למגר את תופעות העשן והפיח שהצטברו עד לשלבים חדשים של המערכות.

ל.ש. אומנות הניקיון מתמחה בשיקום נזקי מים ושיקום נזקי אש. לחברה צוות אמין ויעיל בעל ניסיון רב בתחום והוא מבצע את העבודה באמינות ויעילות. צרו עכשיו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!