ליטוש שיש

כל מה שיש לדעת על עבודות ליטוש שיש

כאשר הרצפות נראות עייפות מתמיד, מוכתמות וחסרות ברק, יש תמיד לשקול יישום של ליטוש שיש לרצפות. מבחינת סוגי הליטוש, קיימים סוגים שונים של ליטוש, המונים בתוכם: ליטוש רצפות וליטוש שיש. ליטוש שיש היא פעולה החוסכת שיפוץ מסיבי ויקר של החלפת רצפות בכל חלקי הבית ליטוש שיש היא השיטה האולטימטיבית להקנות לבית ולכל מבנה מראה יוקרתי, חדש ומבריק יותר.


אבל מה כוללת עבודת הליטוש?

בכל הנוגע לעבודות ליטוש עלינו להבין מה כוללות העבודה ומהו ליטוש באופן כללי. בתחילת תהליך הליטוש מורידים באמצעות מכונות מיוחדות מהשיש או מהרצפות, תלוי ברמת הכתמים שהצטברו על הרצפות, שכבה של שניים עד שלושה מילימטרים וזאת על מנת להפטר סופית מהכתמים הקשים שהצטברו על הרצפות.
רוב חברות הניקיון העוסקות בתחום הליטוש מציעות גם מגוון נוסף של שירותים כגון: חידוש מרצפות, פוליש קריסטלי ועוד… שירותים אלו יעזרו לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורך


אם אילו מכשירים עובדים בליטוש שיש וליטוש רצפות?

עבודת ליטוש שיש וליטוש רצפות נעשית עם מלטשות יהלום או עם דיסק מיוחד. את ליטוש השיש וליטוש הרצפות מיישמים כמעט על כל סוגי השיש והרצפות או האבנים הטבעיות – מלבד על רצפות קרמיקה.

לאחר עבודת הליטוש נמרח על הרצפות באמצעות איש מקצוע חומר מסוג סילר שתפקידו למלא את השכבות בחזרה, להבריק את השיש וגם להגן עליו מכתמים עתידיים.


 

בל.ש. אחזקות עובדים עם המכונות והחומרים האיכותיים והידידותיים ביותר לסביבה!
חברתנו מציעה מגוון פתרונות בתחום שירותי פוליש, שירותי ניקיון, שירותי ליטוש ועוד…


למה יש לשים לב בליטוש שיש וליטוש באופן כללי?

חברות ניקיון רבות המתמחות בליטוש אינן משתמשות בחומר סילר עשיר וסמיך, וחברות רבות משתמשות בחומר דליל שאינו מונע כתמים ואינו מבריק. לכן, יש לשים לב כי החברה משתמשת בסילר סמיך ואיכותי וזאת על מנת למנוע כתמים בהמשך ולהחזיר לרצפות את הברק הטבעי שלהן. מלבד זאת, יש לזכור כי ליטוש שיש יש לבצע פעם בשלוש שנים.

בל.ש. ניקיון ואחזקות משתמשים רק בסילר סמיך ואיכותי! צרו קשר ולא תתאכזבו! 050-2302300