מאמרים

ברזים ומה שבניהם
חברת ניקיון לבתים פרטיים
שירותי ניקיון ופוליש
קבלני שיפוצים בתל אביב לאחר ניקיון דירה
למה דווקא ריצוף פרקט?
כלים וחומרי ניקוי שכל בית זקוק להם
ניקיון דירות פרטיות
מדירת חדר עד וילה רבת חדרים , אנו שם בשבילכם לנקות לתקן ולטפל בנכס , הכול מתריסים ועד לחדיר שירותים וקרמיקה. למה לפנות לאדם פרטי שאפשר לפנות לחברה אמינה בעלת לוחות זמנים קבועים , חומרים מתאימים וניסיון .
מה עושים עם בעיות בביוב?
ניקיון משרדים בשעות הערב
ניקיון משרדים בשעות הערב, אחרי שכולם כבר עזבו המשרדים ריקים, לעיתים קרובות מלוכלכים וכבר לא נעימים לאירוח ולשהות מרובה.
ניקון בתים לאחר שיפוץ
מי שניסה עד היום בכוחות עצמו לנקות את ביתו לאחר שיפוץ, בוודאי גילה שמדובר במלאכה לא פשוטה בכלל. כתמי הצבע או השריטות קשים לניקוי או תיקון, מערכות ישיבה שנפגעו כמו גם משקופי הדלתות והפנלים, המקרר ומכשירי החשמל השונים העלו עובש מחוסר שימוש והמצב בבית כמרקחה.
ניקיון דירה לפני כניסה
ניקיון דירה לפני כניסה הוא תהליך בלתי נמנע, חשוב וקריטי, שכן נושא הניקיון דירה לפני כניסה
חברת ניקיון לבתים פרטיים
הבחירה בחברת ניקיון לבתים פרטיים טובה היא כמובן בחירה קשה מאוד ובמבלבלת, שכן ישנן המון חברות ניקיון שונות המתחרות על צרכני הניקיון השונים באשר לצרכיהם.
חשיבות ניקיון דירה לפני ריהוטה
אתם בדרכיכם להיכנס לדירה חדשה ? דעו לכם שפיניכם עומדים מספר משימות לא פשוטות המצריכים מכן משאבים פיזיים כלכליים
פוליש במרכז
רבות חברות הניקיון והפוליש שמציעות שירות של יישום פוליש במרכז ובאזורי המרכז. אבל בעולם אינטרנטי תחרותי, צריך לדעת לבחור את החברה שתיתן לנו את השירות הטוב והאיכותי ביותר.
שמירה על ניקיון הסורגים
בית שיש בו סורגים הוא בית בטוח, שכן כאשר יש לנו סורגים בבית אנחנו יכולים ללכת לישון בשקט ולא לדאוג שאולי יפרצו לבית שלנו.
מכונת פוליש להשכרה, איך כמה ולמה?
פוליש ברמת גן
כאשר אנו מחפשים במנועי החיפוש האינטרנטיים, את האופציות הקיימות והמשתלמות ביותר לחברות פוליש ברמת גן, מיד מופיעות במנועי החיפוש, המון הצעות שונות ומגוונות המציעות שירותים של חברות פוליש ברמת גן, כל אחת מחברות פוליש ברמת גן תעיד כל עצמה שהיא החברה היעילה והזולה ביותר! אבל איך נדע לבחור מבין ההיצע הרב, ולהבין איזו חברה לפוליש ברמת גן, לא רק זולה - אלא גם מתאימה לצרכים שלנו?
פוליש בתל אביב
כאשר אנו בודקים במנועי החיפוש האינטרנטיים, את האופציות הקיימות והמשתלמות ביותר לחברות פוליש בתל אביב, מציג מנוע החיפוש מגוון הצעות שונות ומגוונות של חברות פוליש בתל אביב, כל אחת מחברות אלה טוענות מן הסתם, שהיא החברה הטובה ביותר! אבל איך נדע לבחור מבין ההיצע הרב, ולהבין איזו חברה לפוליש בתל אביב, לא רק טובה - אלא גם מתאימה לצרכים שלנו?
פוליש וניקיון
כאשר אנו מעוניינים בחברת ניקיון, עלינו למצוא את החברה הטובה והיעילה ביותר. אחד הפרמטרים ליעילותה של חברה היא מספר השירותים שהיא מציעה. בכל הנוגע לחברות ניקיון, מציאת חברת ניקיון המציעה פוליש וניקיון באותה הנשימה היא עדיפה מכמה סיבות, אותן נמנה בכתבה הבאה.
פוליש לרצפות
בכל הנוגע לחידוש הרצפות רצוי תמיד לשקול חידוש רצפות באמצעות פוליש לרצפות. פוליש רצפות נעשה באמצעות חברת ניקיון ואחזקות המתמחה ביישום פוליש רצפות. אבל מהם המקרים בהם יש לשכור חברה
הברקת רצפות
בכל הנוגע להברקת רצפות ישנן מספר שיטות מקובלות, השיטה הפופולארית מכל היא שיטת הפוליש הקריסטלי. אז מהן האופציות השונות להברקת רצפות ומתי יש ליישם פוליש קריסטל?
הברקה קריסטלית
בכל הנוגע לעיצוב הבית ומראהו הכללי, קיימים רגעים בהם אנו מרגישים שהרצפות שלנו זקוקות לרענון, החלפה או שינוי. כיום, על מנת להקנות מראה רענן ומחודש לרצפות, כבר לא צריך להחליפן ולהסתבך עם
ניקיון משרדים בערב
כמנהלי משרדים, ישנם מצבים בהם עלינו לשכור שירותים של חברת ניקיון. מצבים אלה נוצרים כאשר המשרד גדול מידי כדי להסתפק בשירותיהם של מנקים אקראיים
ניקיון ופוליש
לפני שבוחרים חברת ניקיון ופוליש כדאי לשים לב למספר נקודות על מנת להימנע מעוגמת נפש מאוחר יותר. ראשית, לפני שאתם מסכמים על מחיר מסוים עם קבלן הניקיון, בקשו מאיש המקצוע להגיע לבית שלכם. כל זאת כדי להימנע ממצב שבו ניתן לכם מחיר כלשהו בטלפון ולאחר מכן אתם מתבקשים לשלם יותר.
ניקיון דירות ובניינים לאחר שיפוץ ובנייה
בין אם מדובר על מבנה לאחר שיפוץ או נכס חדש , תמיד רצוי לפתוח דך חלק ולהתחיל את השהייה בנכס בצורה הסטרילית הנקייה והנעימה ביותר . מבנה לאחר שיפוץ נוטה להיות מאובק , עם תוספת כתמי צבע אשר נדבקו לרצפה פסולת אשר הושארה לאחר השיפוץ ואפילו פינות שלא נסגרו. לכן , חשוב לבדוק תמיד את עבודת הקבלן באופן רציף ולבקר עד הדקות האחרונות במבנה כדי לוודא שלא הושארו יותר מידי קצוות לא סגורים.
חידוש שיש
אלה מאיתנו, שביתם או מקום עבודתם מרוצף בריצוף שיש, בוודאי יודעים עד כמה איכותי ויקר הוא חומר השיש, ומודעים בצורך בתחזוקתו כל מספר שנים. אבל מתי נדע שזה הזמן האמיתי לחידוש שיש?
ניקוי משרדים
בקצב החיים שלנו, אנו נמצאים שעות רבות בעבודה ובמשרד. מקום העבודה הוא מקום בו אנו מנהלים שיחות חשובות , מארחים לקוחות, יוצאים להפסקות ואפילו אוכלים. לכן, חשוב לשמור על סביבת העבודה נעימה וסטרילית. שימוש בחברת ניקיון וניקוי המשרד, הן באופן חד פעמי והן באופן רציף, הוא דבר רצוי ומבורך. הידיעה של העובדים כי הם מגיעים בבוקר לסביבת עבודה נקייה ומטופחת גורמת לעובדים להעריך את מקום העבודה ולרצות לשהות בו .
פוליש וניקיון
פוליש שמקורו מהמילה האנגלית שמשמעותה להבריק, הנו תהליך המיועד לחידוש והברקה של הריצוף. קיימים סוגים שונים של פוליש, לכן לפני שבוחרים חברת פוליש וניקיון ישנם מספר דברים שחשוב לדעת. ראשית, בענף שירותי הניקיון והפוליש אין תו תקן וכל אדם יכול לקנות מכונה ולהחליט שיש לו ניסיון וותק בתחום זה. לכן לפני שמתחייבים חשוב לבדוק את אמיתות המידע באשר לחברה, את אתר האינטרנט וההמלצות שלה.
חידוש מרצפות ופוליש - הדרך אל הזוהר!
הסיבות הנפוצות לחידוש מרצפות ושימת פוליש הן: ריצוף ישן רעוע וחסר ברק, רכישת נכס חדש אשר מרצפותיו לא קיבלו טיפול בפוליש , או לעיתים רצון לרענן את מראה הדירה והעלאת את ערך הנכס.כל אלה סיבות מוצדקות ולגיטימיות לפנות לאיש מקצוע על מנת לבצע את העבודה.
פוליש לרצפות
פוליש רצפות מתאים לחדרי מדרגות, משרדים, חדרי מחשבים ובקרה, מעבדות, מפעלי תעשיה, בניינים מסחריים ודירות ובתים פרטיים כאחד. ישנם סוגים שונים של פוליש רצפות וצריך להתאים בין צורכי המבנה והאריחים לבין סוג הפוליש.
איך בוחרים חברת ניקיון?
סביבה נקייה ואסתטית מעניקה לנו איכות חיים ותחושה טובה. נוסף על זאת, היא גם שומרת על בריאותנו. על כן אנשים רבים בוחרים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון. בין אם מדובר בניקיון חד פעמי לרגל מעבר דירה ובין אם בתחזוקה שוטפת של הבית או המשרד, בשביל ניקיון איכותי הנשמר לאורך זמן, פונים אל חברת ניקיון.
חברת ניקיון בתל אביב
בכל הנוגע למציאת חברת ניקיון, תל אביב היא אחת הערים בהם פועלות מאות חברות ניקיון. אבל איך נדע מתי אנו זקוקים לאחת כזאת? ומה היא בכלל חברה טובה עבורנו?
כל מה שרציתם לדעת על פוליש
חשוב לדעת: ישנם כמה סוגים של פוליש, למשל פוליש ווקס ופוליש קריסטל ועל כן חשוב מאוד להתאים את סוג הפוליש למרצפות, על פי סוגן, על מנת לקבל ניקיון איכותי, תוך שמירה על המרצפות. יש לציין כי לעיתים, גודלו של המשטח שיש לנקות, גם הוא משפיע על סוג הפוליש המתאים.
איך בוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ?
איך בוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ? ראשית, שאלו קרובי משפחה וחברים לגבי המלצות על חברת ניקיון, כי אין כמו לקבל המלצה מלקוח מרוצה, בוודאי אם זה מישהו שאתם מכירים. אפשרות נוספת היא לערוך חיפוש באינטרנט.
הסרת מדבקות
אנו מתמחים בהסרת מדבקות גדולות שהודבקו במקומות שאנו מתנהלים בהם . הורדה של המדבקות באופן עצמאי היא מטלה קשה ביותר היכולה להזיק לאזור בו הודבקה המדבקה. לכן אנו בעזרת חומרים מתאימי
חברות ניקיון ואחזקה
כאשר אנו, כבעלי משרד, מנהלי משרד, בעלי בתים או נכסים מעוניינים לשכור שירות של אחת מחברות ניקיון ואחזקה המפורסמות ברחבי מנועי החיפוש האינטרנטיים, ישנם מספר דגשים אליהם יש לשים לב, על מנת שנדע לבחור את החברה הנכונה בים של חברות ניקיון ואחזקה.
ניקיון משרדים בתל אביב
תל אביב לאחרונה התייפתה. והנוף הפך אחר. בניינים רבים עברו תהליך של שימור, ורבים המשרדים שהתמקמו בבניינים משומרים אלה, או לידם בגורדי השחקים. אבל לעיתים המראה החיצוני אינו קובע בלבד, והמראה הפנימי של המשרד חייב להיות ללא דופי.
ניקיון משרדים ברמת גן
רמת גן היא מרכז העסקים הישראלי, משרדים רבים פוקדים את האזור, בורסת היהלומים והבורסה נמצאת באזור, ובכלל אנשים רבים נכנסים ויוצאים מבניינים ברמת גן. אז אם גם המשרד שלך נמצא בסוד העניינים, כדאי שתשמור אותו נקי באמצעות חברת ניקיון משרדים ברמת גן.
ניקיון בנייני משרדים ברמת גן
חפשו חברה המספקת שירותי ניקיון בנייני מישרדים ברמת גן בה מנהל עבודה בעל ניסיון והצוות בעלי ניסיון קודם, ידע על אילו חלקים במשרד יש לשים דגש בזמן הניקיון, מהן סדרי העדיפויות ולוחות הזמנים מבחינת כל משרד, איך מנקים מערכות ישיבה או שטיחים בצורה יסודית, מהו טיפול נכון בשטחים מקיר לקיר ואיך שומרים על רצפות מיוחדות.
צביעת חדרי מדרגות
בכל הנוגע לצביעת חדרי מדרגות, רבים דיירי בניינים שהבינו כי כנראה שהגיע הזמן להיעזר באנשי מקצוע. צביעת חדרי מדרגות על ידי השכנים היא מעמסה שבדרך כלל אינה עולה יפה הן מבחינת הביצוע והן מבחינת התשלום, ההוצאות, חלוקת העבודה וזמן העבודה.
חברות ניקיון ואחזקה ברמת גן
מה עושים עם גינת בניין לא מטופחת ? איך אפשר לשדרג את בניין המגורים שהו אנו חיים? מהי הדרך הטובה בשבילי לקבל את שירותי חברות ניקיון ואחזקה הטובים ביותר באזור רמת גן וגבעתיים?
ניקוי ספות בד – שומרים על מראה נקי!
ניקיון בניינים ברמת גן
אנו בחברת ל.ש. נקיון מאמינים שהסביבה בה אנו חיים מעידה על יושביה . ולכן החלטנו להגיע גם אליכם! חברתינו תספק לכם שירותי ניקיון בניינים ברמת גן ובגבעתיים ותפתור לכם את נושא נקיון הבניין ואת האחריות המתלווה אל נושא זה כי אנו דואגים שעובדינו יגיעו תמיד בזמן, מוכנים ונכונים
ניקיון חדר מדרגות בר"ג
בין אם נבחרת זה עתה או שמא הינך וועד הבית של הבניין בו אתה מתגורר זה זמן רב וכבר נמאס לך לשמוע את תלונות הדיירים על המנקה, על חדר המדרגות, על הריח בבניין ואת כל שאר התלונות האפשריות.
ניקיון משרדים במרכז
חברת ל.ש. מציעה לכם להצטרף אל שלל הלקוחות המרוצים שלה ומגיעה גם לתת שירות לכל המחפש שירותי נקיון משרדים במרכז. בשל העובדה שהפך מרכז הארץ למקום הכי פעיל במדינת ישראל הן מבחינת עסקים וחברות גדולות ומובילות והן מבחינת היותו המקום הכי מתקדם ועדכני כיום .
חברת ניקיון למשרדים
מנהלי משרדים רבים חשים, כי אם נשמור כל אחד על סדר עמדתו, כל עובד ירוקן את הזבל בסיום העבודה ונמצא מנקה שיגיע אחת לשבועיים - המשרד בוודאי יהיה נקי באופן קבוע. רבים ממנהלי המשרדים בוודאי אינם יודעים את החשיבות של ניקיון המשרד פעמיים בשבוע, שבועי, או אף על בסיס של יומיומי על מנת לשמור את המשרד נקי ואת העובדים מרוצים
למה חשוב לשמור על משרד מצוחצח?
פוליש
מראה הרצפה הוא חלק חשוב מאוד ברגע שאני חושבים על עיצוב ומראה הבית. בשביל שנצליח להציג את המראה הזה ברצפה של הבית שלנו צריכים לעשות טיפול מתאים כדי להבריק ולחדש אותו.
ניקיון משרדים- איך בוחרים חברה טובה ואמינה?
כמנהלי משרדים או בעלי עסקים, אנו יודעים שהמשרד או העסק, הם מקור הפרנסה העיקרי שלנו, בו מצויים חומרים וציוד יקרי ערך, שאנו שומרים מכל ודואגים לשלמותם והגנתם. כיום, חשוב לקבל שירותי ניקיון טובים ואיכותיים, לצד שירותי ניקיון משרדים, אמינים ובטוחים. קצרה היריעה מלהכיל מקרים של הפרות אמון כאלה ואחרות, אשר הסבו נזקים רבים לעסק, למקום העבודה, לבעלי העסקים ולעובדיהם. לכן, חשוב לשכור שירותיה של חברת ניקיון, אשר כל עובדיה נבדקו ועברו את מבחני האמינות הדרושים, מרמת ראיון אישי עד לרמת הפוליגרף המוכיח את אמינותם ויושרם. רק בדרך זאת, תבטיחו ניקיון משרדים אמין ובטוח.