איך בוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ?

בשעה טובה עברתם לדירה חדשה! כדי שתרגישו באמת בבית, החלפתם את הריצוף, דאגתם לשיפוץ הקירות ועתה  הדירה מסוידת ומעוצבת בדיוק כפי שרציתם, אך משהו בכל זאת חסר – הדירה לא נקייה. מה עושים? ניקיון לאחר שיפוץ!

זה הזמן לפנות אל חברת ניקיון מקצועית ומומלצת, בעלת וותק וניסיון, אשר תבנה עבורכם חבילת ניקיון מושלמת בדיוק לצרכים שלכם. בין היתר תוכלו לקבל: פוליש לרצפות, ניקוי החלונות והתריסים, הסרת כתמי צבע מהקירות והמשקופים ואף הדברה מקצועית טרם הכניסה לבית ו/או המשרד כיו"ב.

איך בוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ? ראשית, שאלו קרובי משפחה וחברים לגבי המלצות על חברת ניקיון, כי אין כמו לקבל המלצה מלקוח מרוצה, בוודאי אם זה מישהו שאתם מכירים. אפשרות נוספת היא לערוך חיפוש באינטרנט. ישנם מדרגים מקצועיים בתחום הניקיון, אשר מפרטים איזה שירותים מעניקה כל חברה, טיב השירות והעלות. כך תוכלו לראות אלו חוות דעת קיבלו חברות ניקיון שונות באזורכם מלקוחות קודמים ולפנות לכמה מהן לשם התרשמות וקבלת הצעת מחיר.

בעת פנייתכם לחברת ניקיון, אל תחששו לשאול שאלות, זוהי זכותכם כלקוחות. הקפידו לברר אודות המכשור בו משתמשים אנשי הצוות, האם הוא מכשור מתקדם, האם אנשי הצוות מיומנים בשימוש בו וכיו"ב.

וודאו מהו הלו"ז לביצוע עבודות ניקיון לאחר שיפוץ, כדי שתוכלו לתאם את הניקיון למועד שנוח לכם. אם מדובר בניקיון דחוף, הדגישו זאת בפני הנציג כדי שהוא יוכל לבדוק אפשרות להגעה מיידית אליכם.

כמובן, אל תשכחו לשאול מהי עלות השירות, כאשר לעניין המחיר, אל תתפתו אחר הצעות מחיר נמוכות משמעותית מן המקובל. מדוע? כי לא פעם, מה שזול עולה ביוקר, העדיפו חברה מנוסה ומקצועית אשר תבצע את עבודות הניקיון בצורה הטובה ביותר, ללא כל תקלות.

מעוניינים בבית נקי ומבריק? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עבודות הניקיון הדרושות לכם. יש לכם שאלה? מוזמנים לפנות ולקבל תשובה, אנחנו פה.