הברקה קריסטלית

איך מתבצעת הברקה קריסטלית ולאלו רצפות וסגנונות עיצוב היא מתאימה?

בכל הנוגע לעיצוב הבית ומראהו הכללי, קיימים רגעים בהם אנו מרגישים שהרצפות שלנו זקוקות לרענון, החלפה או שינוי. כיום, על מנת להקנות מראה רענן ומחודש לרצפות, כבר לא צריך להחליפן ולהסתבך עם עבודות קבלן מעיקות ארוכות ויקרות. הפתרון האולטימטיבי, כך מסתבר, הוא הברקה קריסטלית שבאמצעותה ניתן להקנות מראה חדש ומבריק לרצפות –  ללא צורך בהחלפתן.

איך מתבצעת הברקה קריסטלית פרטים טכניים?

לפני יישום הברקה קריסטלית על הרצפות, מתחילים אנשי המקצוע בעבודת ניקוי וקרצוף של  הרצפות על מנת להכינן להברקה קריסטלית. לאחר שהרצפות יבשות לחלוטין, מתחיל תהליך ריסוס חומר המגנזיום המוחדר לרצפה באמצעות מכונת פוליש מיוחדת, ובאמצעות צמר אלומיניום עדין המחדיר את החומר לרצפות.

החדרת הברקה קריסטלית מתאפיינת בארבע שכבות בממוצע הנמרחות בהדרגה על הרצפות, בהן מחממים את השטח עד לתוצאה המרבית המבריקה והרצויה. החומרים והכלים בהם משתמשים אנשי המקצוע לצורך יישום הברקה קריסטלית על הרצפות, הם כלים עדינים המחליקים את הרצפות בכל זמן נתון ובו בזמן מונעים ומעלימים שריטות וכתמים שנוצרו עם השנים על הרצפות.

עוד יתרון בולט בהברקה קריסטלית, הוא מראה הרצפות לאחר יישום ההברקה הקריסטלית, והעובדה שהרצפות ישמרו נקיות יותר, בעלות מראה מבריק ויהיו קלות יותר לניקוי. בנוסף, יש לדאוג לנקות את הרצפות באמצעות חומרים המתאימים להברקה קריסטלית הנמכרים בכל רשתות השיווק לחומרי ניקוי וכלי בית.

אנשים רבים אף בוחרים לבצע פעולת הדברה במקביל לפעולת הפוליש ובכך הם נהנים מניקיון מקצועי ע"י צוות מיומן, בעל החומרים האיכותיים המתאימים לניקיון לאחר הדברה ובחומרים המיועדים לפוליש הקריסטל.

מעוניינים שעבודת פוליש הקריסטל תעשה בידי מקצוענים בלבד? צרו קשר עם ל.ש. אומנות הניקיון 050-2302300 ולא תתחרטו!

לאילו רצפות מתאימה הברקה קריסטלית?

הברקה קריסטלית מתאימה כמעט לכל סוגי הרצפות הקיימים: רצפות אבן, שיש, טרצו. כמו כן מתאימה הברקה קריסטלית גם לרצפות בסגנון ישן, למוזאיקה ופסיפס. מלבד זאת, חשוב תמיד להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בהברקה קריסטלית, וזאת על מנת להתאים את סוג החומרים איתם יש לעבוד על סוגי הרצפות המבקשות. הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל נעשת על ידי מכונת פוליש מיוחדת.

צרו קשר עם ל.ש. אחזקות וניקיון, והתייעצו חינם עם איש מקצוע המומחה בהברקה קריסטלית 050-2302300

לאילו עיצובים או מקרים מתאימה ההברקה הקריסטלית?

הברקה קריסטלית מתאימה לבעלי בתים המעוניינים לשוות לבית מראה מתוחכם, ייחודי, מבריק ונקי יותר. הברקה קריסטלית מתאימה לבתים המעוצבים בסגנון פשוט ומודרני, ולבתים המעוצבים בסגנון מלכותי וויקטוריאני או וינטג'. הברקה קריסטלית נותנת "פוש" למראה הרצפות ומעניקה זוהר נוסף למראה הכללי של הבית.

הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל מתאימה לרצפות שאיבדו את הברק שלהן והן זקוקות לרענון, לרצפות בבתים שעברו שיפוץ, או מיועדים למכירה או השכרה מחדש, לאנשים אשר עוברים לדירה חדשה או ישנה ומעוניינים להוסיף ערך מוסף למראה הכללי של הבית, ולבתים ישנים שצריכים לטפל ברצפות שלהן על ידי הברקה קריסטלית על מנת להוסיף מראה מודרני ונקי יותר.