הברקת רצפות

הברקת רצפות – ל.ש אחזקות וניקיון

בכל הנוגע להברקת רצפות ישנן מספר שיטות מקובלות, השיטה הפופולארית מכל היא שיטת הפוליש הקריסטלי. אז מהן האופציות השונות להברקת רצפות ומתי יש ליישם פוליש קריסטל?

לפני הכל יש להבין, שהברקת רצפות נעשית במקרים של רצון להקנות מראה חדש לדירה מבלי להיכנס להוצאות גדולות או למסע שיפוצים והחלפת רצפות מייגע. הברקת הרצפות נעשית על ידי ישום פעולות פוליש שונות ווקס אקרילי או קריסטל.

סוג הפוליש הנפוץ ביותר להברקת רצפות ללא החלקה הוא הפוליש קריסטל, את הברקת הרצפות ניתן ליישם על רוב סוגי המרצפות, ויש להתאים את סוג חומר הפוליש לסוג המרצפת.

איך מתבצעת הברקת רצפות באמצעות פוליש?

פוליש הוא תהליך בו נעשה ניקוי והברקה על ידי קרצוף של המרצפות, בשילוב של מריחת חומר מיוחד המבריק את המרצפות. פעולת הפוליש היא פעולה בה נעשה ניקוי יסודי של הרצפות, תוך הורדת שכבת לכלוך קשה שאינה יורדת בניקוי כללי או אפילו ניקיון יסודי.

פעולת הקרצוף מכינה את הרצפה לשלב הבא של הברקה וחידוש המרצפות, הנעשית על ידי מכונת פוליש מיוחדת הממרקת ומוסיפה חומרים שונים, המיועדים להברקה והגנה על הרצפות.

שימו לב, שבכל הנוגע להברקת רצפות, יש להשתמש בסוג פוליש המבריק את הרצפות אך איננו גורם להחלקה. לכן, יש להתייעץ עם איש מקצוע לגבי התאמת חומר הפוליש וההברקה לסוג המרצפות שלכם.

בואו להתייעץ עם בעלי המקצוע מהשורה הראשונה בל.ש. אומנות הניקיון 050-2302300

מתי מתאים ליישום הברקת רצפות בבית או בעסק?

הברקת רצפות מתאימה למקרים של: אחרי שיפוץ גדול או צביעה של הנכס, כך ניתן לחדש את הרצפות ולתת להם מראה חדיש. לאחר מעבר דירה לדירה שאינה חדשה, לפני מכירת לדירה לצורך העלאת הנכס, וכל ארבע שנים רצוי בחג הפסח בו כולנו צובעים את הבית ומעוניינים להתחדש וליהנות מהברקת רצפות הגונה.

לאחר הברקת רצפות רצוי לשמור על הרצפה ולנקותה בחומרי ניקוי מיוחדים השומרים על אפקט הפוליש ועל המראה המבריק שאיננו מחליק. כמו כן יש לדעת, שלאחר הברקת הרצפות הרצפה תהיה קלה יותר לניקוי והמראה הכללי שלה יהיה נקי יותר.

ל.ש. אומנות הניקיון מתמחים בהברקת רצפות גם בבית וגם בעסק צרו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית! 050-2302300