חברת ניקיון לבתים פרטיים

חברת ניקיון לבתים פרטיים איך עושים את הבחירה הנכונה ?

הבחירה בחברת ניקיון לבתים פרטיים טובה היא כמובן בחירה קשה מאוד ובמבלבלת, שכן ישנן המון חברות ניקיון שונות המתחרות על צרכני הניקיון השונים באשר לצרכיהם.

על כן, ניתן להתחיל בסינון הראשוני בעת בחירת חברת ניקיון לבתים פרטיים על ידי הגדרת הצרכים שלנו, כלומר : אם אנו צריכים שירותי פוליש, או שמא ליטוש, או ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון למשרדים, ניקיון לחדרי מדרגות או חברת ניקיון לבתים פרטיים ניקיון דירה לאחר הדברה ועוד…
אזי שנבחר בחברת ניקיון מקצועית שמספקת את השירות הנבחר שלנו.

 

חברה וותיקה עם מכשור חדיש ועובדים מקצועיים – ל.ש אחזקות וניקיון חברת ניקיון לבתים פרטיים

חברת ל.ש. אחזקות וניקיון היא חברה וותיקה בתחום הניקיון ולרשותה עומדים אנשי צוות מקצועיים ומנוסים לצד טכנולוגיות ומכשור ניקיון חדשני ומתקדם. בחברת ניקיון ל.ש אחזקות וניקיון אנו עובדים אך ורק עם חומרי ניקיון איכותיים ועמידים לשמירה על המבנה ועל איכות הניקיון.
אנו מספקים את שירותי חברת ניקיון לבתים פרטיים ללקוחות רבים ומרוצים וניתן לעיין בהמלצות החמות של לקוחותינו באתר שלנו לפני שיחת הייעוץ הראשוני עם אנשי המקצוע שלנו.

ניקיון בית פרטי כולל : ניקיון חוץ וניקיון פנים, ז"א :

ניקיון פנים: חלונות, קרמיקה, כלים סנייטרים, אמבטיה, ריצפה, ארונות, שיש, ועוד..

ניקיון חוץ: כולל בתוכו את ניקיון הגדר, שער הבית בין עם זה שערים חשמליים או שער רגיל, חניית הרכב, ריצוף המרפסת החיצונית, מעקות הבית ועוד…

לפרטים נוספים, ולהזמנת שירותי פוליש מידע והצעת מחיר משתלמת לחברת ניקיון לבתים פרטיים ולכלל שירותי הניקיון המקצועיים שלנו, חייגו : 050-2302300 או השאירו את פרטיכם באתר ונציגי חברת ל.ש אחזקות וניקיון ישמחו לשוב אחיכן במהרה.