חברת ניקיון לבתים פרטיים

אם יש משהו שעליו נסכים כמעט פה אחד, סביר להניח שיהיה זה נושא הניקיון של הבית. ישנה חשיבות רבה לשמירה על בית נקי, ממגוון רחב של סיבות. ראשית, בית נקי הוא גם בית היגייני יותר, ומאחר וזהו המקום שבו אנחנו אוכלים, מתקלחים וישנים, רמת הניקיון היא חשובה. שנית, אין דבר שיוצר אווירה נעימה וטובה יותר מאשר ניקיון. כאשר הסלון מבריק, האבק ממורק והמטבח מצוחצח, ישנה תחושה מפנקת בבית, של טוהר ושל שקט. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו צריכים למצוא את הזמן הדרוש לניקיון. זו אולי נשמעת כמו מטלה שגרתית ופשוטה, אבל כשלוקחים בחשבון את שורת המטלות הכוללת אבק, ספונג'ה, כלים, כביסה, חלונות ועוד לא מעט משימות נלוות, בהחלט מדובר בפרויקט. רבים מעדיפים להיעזר בגורם חיצוני כמו מנקה פרטי או חברת ניקיון, מה שמעורר את התהייה – איזו חלופה עדיפה יותר?

 

זמינות ללא הפסקה

אחד השיקולים המובילים בעלי דירות להזמין את שירותיו של מנקה פרטי הוא השיקול הכלכלי, משום שהדעה הרווחת היא שמנקה פרטי הוא בהכרח זול יותר. האמת קצת שונה, שכן התשלום עבור ביצוע העבודה איננו מספיק, על פי חוק. למעשה, גם מי ששוכר שירותיו של מנקה פרטי נדרש לשלם עבורו ביטוח לאומי והטבות סוציאליות שונות כמו הפרשה לפנסיה. מצד שני יש למנקה הפרטי גם חיסרון נוסף והוא חוסר היכולת לתת מענה בזמן חופשה או מחלה. אם יום העבודה הקבוע שלו אצלכם הוא יום רביעי, ובאחד מימי רביעי התעורר המנקה עם חום גבוה – אתם נותרים ללא פתרון וללא חלופה. חברת ניקיון מקצועית מטפלת בכל החסרונות הללו. מצד אחד אתם מתבקשים לשלם מחיר אחד, קבוע, ללא הפתעות או תוספות. מצד שני תקבלו שירות גם כאשר המנקה הקבוע שלכם חולה או יוצא לחופשה.

 

בקשו המלצות

השאלה החשובה המתבקשת כעת היא איך מוצאים חברות ניקיון לבתים פרטיים. התשובה הפשוטה ביותר היא – דרך המלצות. שוחחו עם חברים, עם בני משפחה, עם שכנים ועם עמיתים לעבודה, בקשו המלצות וחוות דעת ופנו רק לחברות ניקיון שיש להן ניסיון מוכח והצלחה. אם מישהו מבין המכרים שלכם נתקל בחברת ניקיון שהעניקה לו שירות רע או לא איכותי, הוא ידאג לעדכן אתכם ולהציע לכם להתרחק ככל האפשר. גם לאחר שתשוחחו עם חברת ניקיון שעליה יש לכם המלצה מחבר אפשר וכדאי לבקש המלצות נוספות מלקוחות אחרים, פשוט כדי שתהיו רגועים ככל האפשר ותדעו שהבית שלכם בידיים טובות ומקצועיות.