חברת ניקיון למשרדים

למה אנו זקוקים בכלל לשירותי חברת ניקיון למשרדים?

מנהלי משרדים רבים חשים, כי אם נשמור כל אחד על סדר עמדתו, כל עובד ירוקן את הזבל בסיום העבודה ונמצא מנקה שיגיע אחת לשבועיים – המשרד בוודאי יהיה נקי באופן קבוע. רבים ממנהלי המשרדים בוודאי אינם יודעים את החשיבות של ניקיון המשרד פעמיים בשבוע, שבועי, או אף על בסיס של יומיומי על מנת לשמור את המשרד נקי ואת העובדים מרוצים.

בקצב החיים כיום, ישנם אנשים המבלים את רוב זמנם במקום עבודתם, לעיתים אף יותר שעות משעות הבילוי בבית או בחיק המשפחה. לכן, המשרד משמש בהרבה מן המקרים המקום המרכזי בו העובדים שלנו, עובדים, אוכלים וחיים. לכן, שירותי חברת ניקיון למשרדים הם מצרך נחוץ ביותר.

חברת ניקיון משרדים –  מה ההבדל בין מנקה שתגיע פעם בשבוע, לשכירת חברה לשירותי ניקיון למשרד?

קיימים מספר הבדלים חשובים. מנקה המגיעה באופן עצמאי למשרד, מגיעה בדרך כלל על מנת לנקות את חדר השירותים, את האבק שהצטבר על עמדות העבודה, לשאוב את הרצפה ולשטוף אותה. חברת ניקיון למשרדים תדאג מלבד לשלוח מנקה שיבצע את המטלות הבסיסיות הללו, לדברים הבאים: ניקוי הלובי באופן קפדני, ניקוי מעליות, ניקוי במבואה הלוא הוא הלובי, ניקוי מערכות ישיבה ושאיבתן.

מלבד זאת,  חברה שתספק שירותי ניקיון משרדים והיא בעלת שירותים נוספים כגון: יישום פוליש על הרצפות, חידוש רצפות שיש, הורדת שטיחים מקיר לקיר, ניקוי חלונות בסנפלינג, צביעת קירות משרדים, תיקונים כלליים שירותי הדברה, היא חברת ניקיון משרדים עמה ניתן לעבוד באופן שוטף ומידי פעם להיעזר בשירותיה הנוספים.

ל.ש. אומנות הניקיון – כל השירותים למשרד בחברה אחת אמינה, יעילה ויסודית. צרו קשר 050-2302300

עוד הבדל חשוב, הוא אמינות עובדי הניקיון וביטוח. חברת ניקיון משרדים המחזיקה מנהל עבודה שדואג להשמת עובדים, בחירתם ווידוא אמינותם וביטוחם על ידי חברת ניקיון, היא חברה שתדאג לשקט הנפשי שלכם. קיימים משרדים רבים שאינם מעוניינים לבטח עובדים שאינם שייכים לחברה באופן רשמי, או לדאוג לאמינות של המנקה אותה בחרו. לכן, בשכירת חברה לשירותי ניקיון אנו כמנהלי משרדים, מבטיחים ראש שקט וחופשי מדאגות.

עוד יתרון בולט הוא שעות העבודה אותן מספקת חברת הניקיון. בדרך כלל שירותי ניקיון משרדים מספקים גם שירותי ניקיון משרדים בשעות הערב או בשעות הבוקר המוקדמות. עובדה זאת תורמת להתנהלות הרמונית ויעילה יותר הן מצד עובדי החברה והן מצד המנקה.