חידוש שיש

מתי אנו זקוקים לחידוש שיש?

אלה מאיתנו, שביתם או מקום עבודתם מרוצף בריצוף שיש, בוודאי יודעים עד כמה איכותי ויקר הוא חומר השיש, ומודעים בצורך בתחזוקתו כל מספר שנים. אבל מתי נדע שזה הזמן האמיתי לחידוש שיש?

לפני הכל יש לדעת כי פעולת חידוש שיש, מתבצעת במקרים שונים, כגון: על גבי שיש שהשחיר, שיש שאיבד את הברק, שינה צבעו, נשרט, הוכתם, או שיש שהפך בעל מראה עייף או ישן. חידוש שיש מבצעים בדרך כלל על גבי: שיש טבעי, גרניט, שיש חברון אבן קיסר ורצפת אוניקס.

איך מתבצעת פעולת חידוש שיש?

השלב הראשון בחידוש שיש, הוא פתיחות הפוגות, הלוא הם הדבק המחבר בין חלקי השיש. כאשר פותחים את הפוגות, מסירים את דבק השיש הישן ומחליפים אותו בדבק שיש חדש ואיכותי. לאחר מכן באמצעות דיסק, מגרדים את שכבות השיש הפגומות או הדהויות ומאחדים את השכבות החדשות של הפוגות באמצעות דיסק. לבסוף, ממלאים שוב את חיבורי השיש בדבק שיש איכותי שמטרתו להקשיח במהרה, מחכים שהדבק יתייבש, ומחברים שוב את לוחות השיש בחזרה.

בשלב השני, מיישרים את הדבקים ואת השיש באמצעות דיסק, על מנת שלא יהיו הפרשי גובה, ומורחים סילר ווקס, בהתאם למראה השיש שמבקשים להשיג. המריחה נעשית על פני השיש שיכול להיות בטקסטורות שונות של רטוב, מאט, מיושן או טבעי.

בואו לחדש שיש עם ל.ש. אומנות הניקיון המתמחים בחידוש שיש! צרו קשר ותקבלו את כל הפרטים 050-2302300

למה עוד משמש הסילר בחידוש שיש?

הסילר עצמו משמש להגנה על משטח השיש בפעולת חידוש שיש, והוא מגן עליו מכתמים שונים, רטיבות וכתמי שמן. הסילר מחזיר לשיש את הגוון המקורי שלו, מעמיק את הצבע ומרענן את מראהו של משטח השיש.

פעולת מריחת הסילר מגיעה גם לעבות את שכבת השיש, וזאת משום שבטיפול חידוש שיש שהשחיר, מורידים מילימטר אחד מהשיש –  על מנת להפטר מהגוון השחור.

יש לדעת כי חברה טובה לחידוש שיש, תשתמש בשלושה שלבים לחידוש השיש על מנת להחדיר שלוש שכבות של חומר בשלבים שונים הנקראים שלבי X1 X2 X3.

השלב השלישי הוא מריחה ויישום הברקה קריסטלית על גבי השיש. פעולה זאת משמשת כמוצר משלים לאחר חידוש שיש, וכאשר אנו רוצים להוסיף לשיש טקסטורה מבריקה אך ללא החלקה.

בל.ש. ניקיון ואחזקות משתמשים בכל השלבים להשגת תוצאות מרביות! צרו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר – 050-2302300

איך מתחזקים שיש שעבר חידוש והברקה?

תחזוק השיש מתבצע על ידי חומר מיוחד עליו ימליץ איש המקצוע. את חידוש השיש יש לבצע כל ארבע שנים בממוצע שנים. את השיש עצמו יש לנקות עם חומרי ניקוי המיועדים במיוחד לשיש.