למה חשוב לשמור על משרד מצוחצח?

המשרד שלכם הוא הפנים שלכם ובמובנים רבים גם כרטיס הביקור שלכם. אין דבר מביך יותר מאשר לארח לקוח במשרד שהאבק בו עולה על גדותיו, שפחי הזבל בו מלאים עד אפס מקום ושהרצפה בו מוכתמת או מלוכלכת. גם עבור העובדים מדובר בחוויה שלילית מאוד, שהרי סביבת עבודה נעימה, נקייה ומטופחת היא גם כזו שנעים לעבוד בה, והיא מאפשרת הרבה יותר יעילות ומוטיבציה גבוהה. אם כן, אחד הדברים המרכזיים שחשוב לכל עסק לדאוג לו, הוא נושא הניקיון. אין זה אומר שאתם צריכים להגיע בבוקר, להפשיל שרוולים ולהתחיל לנגב רצפות ולהבריק אסלות – יש חלופה פשוטה ונוחה הרבה יותר, והיא השכרת שירותיה של חברת ניקיון.

בחרו את הקצב שלכם

בתהליך הבחירה של חברת ניקיון תוכלו לקבוע מול נציגיה מה תהיה תדירות הביקורים של הצוות במשרד, וגם מה בדיוק ייכלל תחת אחריותו. משרדים קטנים, למשל, עשויים להזמין צוות ניקיון לצורך צורך ניקיון משרד לפעם בשבוע, ובשאר ימות השבוע ידאגו העובדים עצמם לסדר ולניקיון הבסיסי של כלי המטבח ושל פינות העבודה שלהם. ארגונים גדולים יותר, או כאלה שבהם התנועה במשרד רבה לאורך כל שעות היממה ולאורך השבוע כולו, לרוב יעדיפו שירותי ניקיון תכופים יותר, של פעם ביום ובמקרים רבים אף יותר. הצורך הוא שלכם, ומה שתגדירו זה מה שיהיה, כמובן. חשוב מאוד להקפיד גם על הגדרה ברורה של תחומי האחריות של הצוות, למשל – שטיפת הכלים בכיור הם באחריות העובדים אבל ניקיון המטבח באופן כללי יהיה באחריות הצוות, או שהעובדים הם אלה שירוקנו את הפחים שלהם בסוף היום, וצוות הניקיון ינקה את המשרד עצמו. ככל שתהיו ברורים ומוגדרים יותר, כך תוכלו להבטיח שהחברה תיתן לכם בדיוק את השירות שאתם זקוקים לו.

הקפידו על השירות

לאחר שהגדרתם את הצרכים שלכם, בין אתם זקוקים לשירותי ניקיון משרד לפעם בשבוע ובין אם לחמישה ימים, הדבר הבא שמומלץ לשים אליו לב הוא לרמת השירות של חברת הניקיון. חברה בעלת ניסיון לרוב תדאג לשירות איכותי וגבוה, כך שגם במידה ומישהו מחברי צוות הניקיון לא יגיע לעבודה בשל מחלה או חופשה, אתם לא תרגישו בהבדל והמשרד שלכם יישאר נקי, שכן החברה תדאג להחלפה חלקה, שלא תשפיע עליכם במאומה, והיא גם תדע לספק לכם תשובות ופתרונות לכל בעיה שעשויה לצוץ. ניסיון, מקצועיות ושירות איכותי – אלו הם ללא ספק הדברים הכי חשובים.