ניקון בתים לאחר שיפוץ

מה יש לדעת על חברות לניקיון בתים לאחר שיפוץ

מי שניסה עד היום בכוחות עצמו לנקות את ביתו לאחר שיפוץ, בוודאי גילה שמדובר במלאכה לא פשוטה בכלל. כתמי הצבע או השריטות קשים לניקוי או תיקון, מערכות ישיבה שנפגעו כמו גם משקופי הדלתות והפנלים, המקרר ומכשירי החשמל השונים העלו עובש מחוסר שימוש והמצב בבית כמרקחה.

לכן, כיום בכל הנוגע לניקיון בתים לאחר שיפוץ, המגמה היא לשכור חברה המתמחה בסוג זה של ניקיון.

אבל מה יכולה חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ לעשות שאנו לא?

מכשור כבד יעיל ואיכותי, המשמש לקרצוף וניקוי רצפות, מילוי חורים ושריטות, שימוש בחומרים חזקים במיוחד אך שעדיין אינם מזיקים, כוח פיזי של העובדים המיומנים. כל אלה ואחרים, הם עזרים שלאדם הפרטי אין ולחברה לניקיון בתים לאחר שיפוץ יש והיא גם יודעת להפעילם נכון וביעילות ובבטיחות.

ניסיון בניקוי ללא גרימת נזק – שביעות רצון מובטחת רק אצל ל.ש!

רבים האנשים שניסוי להסיר לבד שטיחים, לנקות מכשירי חשמל עם חומרים לא מתאימים, ולאבק אבק כבד מבלי להתאבק בכל חלקי גופם. לחברות המתמחות בניקיון בתים לאחר שיפוץ יש את היכולות הפיזיות והמוכניות לביצוע כל המטלות הנ"ל מבלי להסב נזק לרכוש או לגוף. חברות אלה מצוידות במתקנים מיוחדים להרמת שטחים, בציוד הגנה על הגוף, ובחומרים יעילים וידידותיים יותר לסביבה ולמכשירי החשמל השונים.

ל.ש. אומנות הניקיון מתמחים בניקיון דירות לאחר שיפוץ. צרו קשר עכשיו 050-2302300 ואנו נדאג לספק לכם בית נקי במיוחד.

אילו שירותים מספקת חברה לניקיון בתים מלבד ניקיון נטו?

חברה טובה לניקיון בתים לאחר שיפוץ, תספק בין היתר גם שירותי פוליש לרצפות, במידה והרצפות ניזוקו או דורשות חידוש וניקיון לאחר השיפוץ המסיבי שנערך במבנה, שירותי ניקוי חלונות על ידי סנפלינג לניקוי קפדני של חלונות מבחוץ ומבפנים, שירותי הדברה ע"י מדביר במרכז, במידה ונרצה להוסיף הדברה בסיום השיפוץ, ושירותי תיקונים קלים, אם הקבלן המשפץ השאיר כאלה.

חברה שמספקת שירותי ניקיון בתים לאחר שיפוץ, היא יתרון, משום שבכך אנו לא מוצאים עצמנו מתעסקים שוב עם מציאת חברות לכל שירות ושירות ובכך גם חוסכים כסף משאבים וזמן יקר.

חברת ל.ש מציע מגוון רחב של שירותי פוליש ובינהם : פוליש ווקס, פוליש ריצפת פרקט, פוליש לרצפות, פוליש קריסטל, ועוד… צרו איתנו קשר למידע נוסף.

ל.ש. אומנות הניקיון מספקת את כל השירותים להם אתם זקוקים! צרו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית 050-2302300