ניקיון דירות ובניינים לאחר שיפוץ ובנייה

הכול עד ניקיון דירות ובניינים לאחר שיפוץ , וגם מספר טיפים לניקיון יעיל יותר ושמירה על מבנה נקי לאורך זמן.

בין אם מדובר על מבנה לאחר שיפוץ או נכס חדש , תמיד רצוי לפתוח דך חלק ולהתחיל את השהייה בנכס בצורה הסטרילית הנקייה והנעימה ביותר . מבנה לאחר שיפוץ נוטה להיות מאובק , עם תוספת כתמי צבע אשר נדבקו לרצפה פסולת אשר הושארה לאחר השיפוץ ואפילו פינות שלא נסגרו. לכן , חשוב לבדוק תמיד את עבודת הקבלן באופן רציף ולבקר עד הדקות האחרונות במבנה כדי לוודא שלא הושארו יותר מידי קצוות לא סגורים. בנוסף יש לבצע ניקוי ספות על ידי חברה לניקוי ספות מקצועית כך שלא ישארו כתמים או אבק על הספה.

בניית בית או שיפוץ בית אינו תהליך קל כלל, זה מתחיל מלקיחת משכנתא, התייעצות עם קבלנים, בחירת העיצוב לבית, בחירת החומרים, והרשימה עוד ארוכה… אך לאחר סיום כל זה הדבר האחרון שאנו עושים זה הזמנת שירותי ניקיון, ל.ש מתחייבת בפני לקוחתיה לביצוע עבודת ניקיון אייכותית ורמת גימור גבוהה שתעניק לביתך אווירה של ניקיון אינסופי.

יש להקפיד שאין חורים קטנים בקירות, שקעים לא סגורים, חוטי חשמל בולטים, כתמי צבע על אלמנטים שונים ושברים בקרמיקה. והיה ובכל זאת ונותר לכלכוך רב , קשה מאד לבצע ניקוי יסודי של המבנה באופן עצמאי. לכן, מומלץ לשכור חברת ניקיון טובה אשר תנקה, תפנה פסולת תבריק את הרצפות ותדאג לתיקונים אחרונים וסגירת אותן פינות.

יש לדאוג שחברה זאת מתחייבת ל:

עמידה בלוחות הזמנים, עובדים מיומנים, ותיקים ושימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

לאחר סיום עבודת הניקיון והשיפוץ על ידי החברה יש לדאוג לתחזק את המבנה באופן שוטף. ניתן לעשות זאת בשמירת קשר עם החברה שניקתה מלכתחילה את המבנה , מפני שאותם עובדים יודעים באיזה חומרים יש להשתמש לניקוי המבנה ומכירים מקרוב את החומרים מהם המבנה עשוי ואיך לנהוג בהם על מנת לשמרם.

המלצה לא פחות חשובה והיא לפנות למדביר מקצועי אשר יבצע הדברה מקצועית, על מנת להשלים את המשימה עד סופה וליהנות מבית ובניין נקי מחרקים וממזיקים.

פנו עוד היום לחברת ל.ש אחזקות ניקיון ופוליש

אם תקפידו על שמירת הנכס נקי חדש ורענן , תגלו שהשהייה במבנה הינה רצויה ומזמינה!