ניקיון ופוליש

ניקיון ופוליש

אחת המטלות החשובות היא נקיון סביבת המגורים שלנו. אמנם חלקנו לא אוהבים לנקות אבל מי מאתנו לא אוהב את התוצאה של בית נקי, מבריק ומצוחצח שמעניק תחושה של התחדשות ורעננות. בדומה אחרים לפני תקופת החגים של תשרי ובמיוחד לפני חג הפסח אוהבים להקפיד על שיפוץ וניקיון משמעותי.

איך לבחור חברת ניקיון ופוליש מתאימה?

 

לפני שבוחרים חברת ניקיון ופוליש כדאי לשים לב למספר נקודות על מנת להימנע מעוגמת נפש מאוחר יותר. ראשית, לפני שאתם מסכמים על מחיר מסוים עם קבלן הניקיון, בקשו מאיש המקצוע להגיע לבית שלכם. כל זאת כדי להימנע ממצב שבו ניתן לכם מחיר כלשהו בטלפון ולאחר מכן אתם מתבקשים לשלם יותר.

בדומה, בתחום של ניקיון ופוליש אין תו תקן לכן כדאי להקפיד שאכן מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון. לכן כדאי שתדעו שקיימים סוגים שונים של פוליש שלא כולם מתאימים לכל סוגי המרצפות. כך, אם יש לכם בבית מרצפות מקרמיקה או גרניט פורצלן, מיותר שתשלמו על פוליש קריסטל או ווקס שאינם מתאימים למרצפות אלו.

חברת ניקיון ופוליש מקצועית תדע להגיד לכם שהסיבה לכך היא שאריחים אלו מיוצרים בתנור בהליך של חום גבוה ולכן לא ניתן להחדיר אליהם את החומרים המיועדים להברקה. בשל עובדה זו קיימים בשוק אריחי קרמיקה עם גימור מבריק ואריחים עם גימור מט.

פוליש קריסטל או הברקה קריסטלית הוא סוג הפוליש הנועד כדי לגרום לרצפה שלכם להבריק כמו מראה. בהברקה קריסטלית מחברים צמר פלדה למכונת הפוליש בשביל שפשוף הרצפה עם חומר היסוד.  החיכוך במהירות גבוהה של הרצפה עם החומר יוצר חום שמאפשר את החדירה של החומר לשכבה העליונה של המרצפות. חומר זה שיוצר את הברק וגורם לדביקות.

בשלב השני ממשיכים עם חומר שמגביר את יצירת הברק ובסוף מוחקים את הסימנים שיוצר צמר הפלדה.  פוליש קריסטלי ניתן לעשות רק על רצפה יבשה לחלוטין.