ניקיון משרדים- איך בוחרים חברה טובה ואמינה?

כמנהלי משרדים או בעלי עסקים, אנו יודעים שהמשרד או העסק, הם מקור הפרנסה העיקרי שלנו, בו מצויים חומרים וציוד יקרי ערך, שאנו שומרים מכל ודואגים לשלמותם והגנתם. כיום, חשוב לקבל שירותי ניקיון טובים ואיכותיים, לצד שירותי ניקיון משרדים, אמינים ובטוחים.
קצרה היריעה מלהכיל מקרים של הפרות אמון כאלה ואחרות, אשר הסבו נזקים רבים לעסק, למקום העבודה, לבעלי העסקים ולעובדיהם. לכן, חשוב לשכור שירותיה של חברת ניקיון, אשר כל עובדיה נבדקו ועברו את מבחני האמינות הדרושים, מרמת ראיון אישי עד לרמת הפוליגרף המוכיח את אמינותם ויושרם. רק בדרך זאת, תבטיחו ניקיון משרדים אמין ובטוח.

מה חשוב לנו כבעלי עסקים לבדוק?

יש לבדוק שהעובדים המגיעים לנקות את משרדינו, הם בעלי עבר נקי, תעודת יושר, ונבדקו בראיונות אישיים על ידי מנהלי חברת הניקיון ונמצאו ללא רבב.

יש לשים לב, שקיים שימוש בחומרי הניקוי שונים ידידותיים לסביבה, אינם מזיקים לסובבים או בעלי מרכיבים רעילים. החומרים צריכים להיות בטוחים, וללא חשש שיזיקו בטווח הארוך או הקצר לציוד המשרדי, או לחומרים כתובים. יש לבדוק שהחומרים אינם יוצרים עובש, לחות, ורטיבות ברחבי המשרד.

חברת ניקיון טובה, היא חברה בעלת תודעת שירות גבוהה. כשמדובר במקרים דחופים, כגון: נזילות, פיצוץ צינור, דליקה, או כל מקרה חמור אחר ברחבי המשרד או העסק, אנו רוצים לדעת שיש חברת ניקיון ושיפוצים טובה לצידינו, אשר תגיע במהירות, תמזער נזקים ותציל את כל מה שאפשרותה להציל ולשמר.

יש לבדוק את זמינותם של אנשי הקשר בחברה, את פתיחותם לשינויים ארגוניים, להגעה מהירה במקרי חירום, הקשבה מלאה לבעיות אשר עלולות לצוץ עם הזמן, ובעלות שירות לקוחות טוב ויעיל.

יש לבדוק ששעות העבודה של החברה לניקיון משרדים גמישות, שהמנקים יכולים להגיע גם בשעות הערב המאוחרות לאחר עזיבת עובדי החברה, וגם בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המשרד. לשם כך, רצוי שהחברה שאתם בוחרים תהיה קרובה או זמינה למקום בית העסק או המשרד. לדוגמא, והיה ומשרדכם ממקומם בפתח תקווה, או לחלופין קיים חיפוש אחר חברת ניקיון בתל אביב, חפשו חברת ניקיון במרכז.

בחרו בחברת ניקיון אשר מציעה שירותי ניקיון ואחזקה ולא שירותי ניקיון בלבד. כך תבטיחו שבהינתן קלקולים או תקלות באביזרי המשרד, חברת הניקיון תדע לספק מענה נכון לתקלה.

בדקו שעובדי הניקיון שחברת הניקיון סיפקה, מגיעים בלבוש מתאים, ייצוגי, ואסתטי. הרי אנו לא רוצים שהסנדלר ילך יחף.
בדקו את היכנסותם לפרטים של עובדי הניקיון. ניקוי אבק מופתי, ניקיון פינות נסתרות וקפדנות בגימורים.

בדקו שלא קיים בזבוז רב של משאבים לניקיון או שימוש מוגזם בחומרים. מצב זה לא בריא לסביבה ולא חסכוני. לכן, רצוי לשכור חברת ניקיון המספקת גם את החומרים הדרושים לניקיון המשרד.