ניקיון משרדים בערב

מספר דברים שחשוב לדעת על ניקיון משרדים בערב

כמנהלי משרדים, ישנם מצבים בהם עלינו לשכור שירותים של חברת ניקיון. מצבים אלה נוצרים כאשר המשרד גדול מידי כדי להסתפק בשירותיהם של מנקים אקראיים, כאשר שירותים של עוזרי בית שעובדים באופן עצמאי אינם קבועים או אמינים, כאשר עליכם להבטיח ניקיון המשרד באופן יסודי יותר ושוטף ואף במקרים בהם בוצעה הדברה וישנו צורך מובהק בניקיון יסודי, על מנת לשוב ולעבוד בשטח המשרד ללא ריחות ושאריות של חומרי הדברה.

מצאו חברה אמינה המספקת שירותי ניקיון משרדים בערב

אמינות של חברה לניקיון משרדים בערב, היא במעלה ראשונה וזאת משום, שמשרדים רבים מכילים ציוד חשוב, חומרים סודיים, כסף וציוד פרטי. לניקיון משרדים בשעות הערב, חפשו תמיד חברה אמינה בה צוות המנקים נבחר בקפידה והוא אמין. במקרים קיצונים בקשו ממנהל העבודה להציג תעודות יושר של העובד שהוקצה למשרדכם.

בל.ש. אומנות הניקיון בוחרים את הצוות היעיל והאמין בקפידה! צרו קשר – 050-2302300

וודאו שעות עבודה קבועות ומתאימות

אחד הדגשים החשובים בכל הנוגע לתחום ניקיון משרדים בערב, הוא שעות העבודה של עובדי הניקיון. חשוב להקפיד ולסכם עם מנהל העבודה, כי העובד יגיע תמיד לאחר שעות עבודת המשרד וזאת משום שנוכחות עובד הניקיון יכולה להפריע לעבודת העובדים וההפך – גם נוכחות העובדים תפריע את עבודת עובד הניקיון, הן מבחינת המרחב והן מבחינת יעילות העובד. לכן, עגנו את שעות העבודה והימים הקבועים בחוזה העבודה עליו אתם חותמים עם חברת הניקיון.

שימו לב מה כוללת הצעת המחיר לניקיון משרדים בערב

במשרדים, חשוב מאד לבדוק מה כוללת הצעת המחיר של החברה שמספקת שירותי ניקיון משרדים בערב במשרדים, להבדיל מבתים פרטיים חשוב לבדוק, האם החברה מספקת גם חומרי ניקוי? האם חברת הניקיון מספקת ציוד לכלים סניטרים, כגון: נייר טואלט ניירות לניגוב ידיים אסלוניות, סבון ידיים, וכדומה. בדקו בהצעות המחיר מה כוללת חברת הניקיון? השוו ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר עבור המשרד שלכם.

בואו לקבל הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית במיוחד לניקיון משרדים

ל.ש. אומנות הניקיון – 050-2302300

הצביעו למנהל העבודה על הפרטים החשובים לכם

המשרד שלנו, הוא לעיתים מקום בו אנו והעובדים שלנו שובים זמן רב יותר מביתנו הפרטי. לכן, בדקו היכן הכי חשוב לעובדיכם הניקיון. בחלק מהמשרדים יהיה חשוב ניקיון של עמדות העבודה, בחלקם השירותים ולחלק מהעובדים דווקא המטבח יהיה המקום הכי חשוב לנקותו.

עדכנו את מנהל העבודה, וסכמו עימו על ניקיון משרדים יומיומי וקפדני יותר של האזורים החשובים יותר עבורכם. אם ישנן משימות על בסיס חודשי, כגון: ניקוי דלתות או חלונות גדולים, ניקוי מערכות ישיבה, או מקרר, סכמו על כך מראש ועגנו גם אותן בחוזה.

ל.ש. אומנות הניקיון- שמים לב לפרטים ומנקים ביסודיות כל אזור. צרו קשר 050-2302300

הקפידו על יחס חביב ונעים למנקה

למרות שהוא מגיע בערב וחלקכן אינו רואים אותו, מנקה המשרדים נמצא שם ועובד קשה מאד. לכן, התחשבו בו והשאירו את עמדות העבודה מסודרות, וזאת על מנת שיוכל להקדיש יותר זמן לניקיון ופחות לסידור, אל תשאירו אוכל זמן רב במקרר, והעניקו לו שי קטן בחגים. לעיתים, מחוות קטנות עוזרות להפיק את המרב מכולנו…