פוליש וניקיון

טובים השניים מן האחד! על חברה טובה שתעסוק בפוליש וניקיון

כאשר אנו מעוניינים בחברת ניקיון, עלינו למצוא את החברה הטובה והיעילה ביותר. אחד הפרמטרים ליעילותה של חברה היא מספר השירותים שהיא מציעה. בכל הנוגע לחברות ניקיון, מציאת חברת ניקיון המציעה פוליש וניקיון באותה הנשימה היא עדיפה מכמה סיבות, אותן נמנה בכתבה הבאה.

מחיר טוב יותר

בכל הנוגע למחיר, חברה העוסקת בפוליש וניקיון, יכולה להציע תמיד מחיר טוב יותר וזאת משום שבדרך כלל, המחיר אותו מגיש מנהל העבודה בהצעת המחיר, כולל גם נסיעות, שעות עבודה דלק ומע"מ. לכן, בשכירת חברה שמציעה כמה שירותים בבת אחת, הוצאות הדלק, המע"מ והנסיעות מתאחדות ולכן צפויה הנחה משמעותית ביותר.

פוליש וניקיון מתבצעת ע"י מנהל עבודה אחד – חברה אחת

שכירת חברת ניקיון למקרים של ניקיון אחרי שיפוץ דירה, חידוש רצפות על ידי פוליש, ניקיון דירות חדשות, ניקיון משרדים לאחר שיפוץ, ניקיון לאחר הדברה ע"י מדביר ברמת גן ועוד, ובמקביל שכירת חברה אחרת לפוליש, אינה מומלצת, וזאת משום שהתנגשות של שני מנהלי עבודה באתר עבודה אחת יכולה לא להתאים מבחינת לוחות זמנים וניהול העבודה השוטף. לכן, אנו ממליצים לכנס את פוליש וניקיון ביום או יומיים מרוכזים ולהיעזר תמיד בשירותיה של חברה המציעה את שני השירותים.

עבודה מסודרת ויעילה בל.ש. אומנות הניקיון. צרו קשר ולא תתאכזבו 050-2302300

עבודה יעילה יותר

חברה לניקיון ופוליש המתמחה בשני תחומים, תדע לתפעל טוב יותר את סדר העבודה ולנהל טוב יותר את לוחות הזמנים. רצף העבודה יהיה יעיל יותר משכירת שתי חברות נפרדות לפוליש וניקיון. החברה המתמחה בפוליש וניקיון, בוודאי תשתמש במכשירים תואמים לשני השירותים, לכן החיסכון יהיה גם באנרגיה וגם בכסף.

שירות תואם והרמוני

ההרמוניה בין תהליך העבודה למנהל העבודה והצוות, לצוות עצמו ולסדרי הדברים, תתגלה בעיקר כשאנו מזמינים שני שירותים מחברה אחת. זכרו שיישום פוליש על הרצפות משמש מוצר משלים לניקיון מבנים, לכן, חברה שמספקת את שני השירותים במקביל יכולה לחסוך לנו זמן, כסף ומשאבים רבים.

בל.ש. אומנות הניקיון תמיד הרמוניים ויעילים. צרו קשר וקבל הצעת מחיר חסכנית במיוחד 050-2302300