פוליש לרצפות

פוליש לרצפות

 

אחת החוויות הכי נעימות שניתן לעבור היא הכניסה לבית חדש עם רצפה חדשה ומבריקה. לצערנו, השנים שעוברות והזזת הרהיטים בבית פוגעות בברק שהיה פעם לאותם אריחים. פוליש רצפות מאפשר לכם לחדש את שכבת ההגנה של המרצפות ואת המראה הזוהר והמבריק שהיה להן, כך שכמעט לא תבחינו שמדובר ברצפה ישנה.

איך לבחור פוליש לרצפות?

 

פוליש לרצפות מתאים לחדרי מדרגות, משרדים, חדרי מחשבים ובקרה, מעבדות, מפעלי תעשיה, בניינים מסחריים ודירות ובתים פרטיים כאחד. ישנם סוגים שונים של פוליש רצפות וצריך להתאים בין צורכי המבנה והאריחים לבין סוג הפוליש.

פוליש אקריל מתאפיין בכך שהוא עמיד בפני כימיקלים מסוגים שונים, אלכוהול, מונע הולכת חשמל וניתן לבצע אותו גם על משטחי PVC.

מסיבה זו הוא מתאים בדרך כלל לחללים שמיועדים לתנועה רבה של אנשים ולתעשייה. בדומה, לא נוצרים עליו סימני עקבות נעליים והוא לא מותיר שכבה חלקה כמו שיוצר פוליש ווקס.האקריל אינו מתאים למרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן.

פוליש ווקס יהיה בדרך כלל זול יותר מפוליש אקריל ומפוליש קריסטל אך הוא יותיר שכבה חלקה ויהיה פחות בטיחותי מהאחרים. פוליש רצפות מסוג הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל הוא הסוג שיעניק לרצפה שלכם מראה בוהק כמו של מראה.

פוליש זה מתאים לאריחי שיש ורצפות טרצו אך אינו מתאים למרצפות קרמיקה או גרניט פורצלן משום שמרצפות אלו מיוצרות בתנור בחום גבוה באופן שמונע את היכולת להחדיר אליהן את חומרי ההברקה.

פוליש קריסטל עמיד יחסית לעומת סוגי הפוליש האחרים ויכול עם תחזוקה נכונה להישמר גם לתקופה של שלוש שנים לעומת פוליש ווקס. בדומה, הקריסטל מונע ספיגה של חומרים וכתמים לאריח בשונה מפוליש ווקס.

כמו כן, פוליש קריסטלי אינו נשחק מגרירה של רהיטים על גבי הריצוף כפי שקורה בפוליש ווקס. פוליש קריסטלי חייב להיעשות על גבי רצפה יבשה כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.