שירותי ניקיון ופוליש

המודרניזציה גרמה לזה שרוב האנשים במדינת ישראל מועסקים במשרה מלאה ולעיתים קרבות עד שעות מאוחרות. כתוצאה מזאת אין להם זמן לתחזק את הבית שלהם והרבה מהם מעדיפים שמישהו אחר יבצע פעולות שאין להם כוח או זמן לעשות. אי לכך נוצר פתרון בדמות חברות של  ניקיון ופוליש.

מה היתרון של ניקוי רצפות ע"י חברה לעומת מנקה עצמאית?

חברת ניקיון יכולה לתת שירותים נוספים שמנקה עצמאית לא יכולה, כמו למשל ריסוס ואף פוליש לרצפה. וכל זאת במהירות גבוהה יותר מעוזרת רגילה. הסיבה היא כי ניקוי רצפות ע"י חברה מבוצע בד"כ עם צוות של מנקים ולא מנקה לבד.

ואיך בדיוק לאתר חברת פוליש וניקיון מיומנת ואחראית?

שמעוניינים להזמין שירותי פוליש לרצפה עומדים מפני דילמה לא פשוטה, יש מס' רב של חברות המציעות שירותי ניקיון ואין לכם מושג במי לבחור.

כל חברה תעיד על עצמה שהיא הטובה ביותר בשוק ואיך בדיוק אפשר להאמין ?

יש להבין שחברה מיומנת ומקצועית תבדוק עמכם אילו סוגים של רצפות יש לכם ע"מ להתאים את ניקוי רצפות אופטימלי מבלי להזיק לרצפה. לכל סוג של רצפה יש שיטה המתאימה או לא מתאימה לה, אם ישתמשו בניקוי רצפות בשיטה שלא מתאימה זה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.

מהם הסוגים הנפוצים של רצפות בארץ ומהי שיטת ניקוי רצפות המתאימה להן?

רצפת פרקט – יש לסחוט סמרטוט ממים נקיים. אפשרי להסתייע בתכשירים יעודים לפרקט אולם הזו הוצאת כספית מיותרת ולא מאוד הכרחית. אסור לנקות פרקט באמצעים כימיים או אמוניה וכלור. זה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לפרקט.

רצפה מסוג שיש – יש לנקות באמצעות תכשירים מיוחדים לרצפת שיש או מים נקיים ולאחר מכן לנגב את השאריות עם סמרטוט.

רצפת תרצו – המרצפות הנפוצות בארץ, בדיוק כמו רצפות שיש אך אין הכרח לנגב לאחר השטיפה.

חברות רבות בשוק

כיום קיימות המון חברות פוליש וניקיון בשוק הישראלי, בהתאם לכך קשה מאוד לבחור בחברה המתאימה ביותר, מצד אחד המחיר הזול והמשתלם תמיד קורץ לנו,  מצד שני אנחנו רוצים עבודה מקצועית.

הנה כמה  טיפים שיעזרו לכם לבחור חברת פוליש לביתכם.

  • רישיון עסק, מוניטין, ביטוח ואחריות הם דברים שצריך לבדוק מול כל חברה בכל תחום, גם בתחום הנ"ל מומלץ לבדוק היטב אם החברה פועלת כחוק ומסודרת.
  • עבודות קודמות, הסתכלו בתיק העבודות של החברה, בקשו לראות תמונות של עבודות אחרונות, כי אין טוב ממראה עיניים.
  • השוואת מחירים, אל תהססו לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות בתחום, בדקו כל חברה היטב ובחרו בחברה ההגונה ביותר ואם אפשר גם הזולה ביותר.

כאשר אנחנו רוצים להזמין שירותי פוליש לרצפה לביתנו, חשוב להיות מוכנים לכך שכמה מנקים הולכים להיכנס אל ביתנו ולבצע פרויקט ניקיון מקצועי וייסודי במשך כמה שעות, היו מוכנים לכך ודאגו שהבית יהיה פנוי ככל שניתן.