ניקיון לאחר שיפוץ

לאחר השיפוץ של הדירה או המבנה מגיע השלב של הניקיון לכן אנו מציעים להשאירו את "כאב ראש" לנו , אתם מספיק טרודים בהובלת הדירה, סידור המבנה ומטלות יומיומיות , אנחנו נגיע ננקה ונעשה את המרב ע"מ שתיכנסו לדירה או מבנה נקי ומזמין.

חברת ל.ש. ניקיון ושירותים, תנקה, תחטא, תדביר ותכין את המבנה לשימוש באופן יעיל מהיר ומושלם.

חברת ל.ש אחזקות מנקה את הבית עד לשביעות רצון הלקוח ולאישורו תריסים חלונות מסילות שידותים אמבטיה כלים סניטרים מטבח ארונות מיטבח כל הארונות בבית פוליש לכל הבית ומה שנידרש בכל דירה וילה בית ועסק.

ניקיון לאחר שיפוץ

מספר דברים שיש לדעת על ניקיון לאחר שיפוץ

מעטים האנשים, שישמחו להגיע לבית או מבנה לאחר שעבר שיפוץ של חודש ימים, ויפנו למלאכה של ניקיון המבנה ששופץ. הרי בכל הנוגע לניקיון לאחר שיפוץ, לא מדובר בניקיון רגיל וגם לא בניקיון יסודי הדומה לניקיון פסח או ניקיון לפני כניסה לדירה. מדובר על ניקיון לאחר שיפוץ הדורש התערבות של צוות ניקיון מיומן, מכונות משוכללות לניקיון וחומרים חזקים יותר מחומרים רגילים אותם ניתן לרכוש בסופר.

בנוסף, קיימים מצבים של התמודדות עם לכלוך קשה כגון: כתמי צבע עיקשים, כתמים קשים על הרצפות, מלט שהתייבש ואינו יוצא, אבק בכמויות אדירות ובמקרים קשים גם רצפות שנסדקו או נשברו במהלך השיפוץ.

אז מהם תפקידיה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ?

תפקיד חברת ניקיון לאחר שיפוץ, הוא להתמודד עם הלכלוכים הקשים שהשאיר המשפץ אחריו. כולנו יודעים שכמה שלא יעבוד קבלן השיפוצים בזהירות עדיין יהיו לכלוכים קשים, שמן הסתם יעטרו את רצפת המבנה האמבטיות והכיורים. לכן, על חברת ניקיון לאחר שיפוץ להביא את הבית למצב נקי ביותר שיכלול: ניקוי כתמים עיקשים מהרצפה, ניקוי משקופים וחלונות, ניקוי מסיבי של אבק, ניקוי מקררים ומכשירי חשמל שספגו עובש בתקופת השיפוץ, ניקוי חדר המדרגות, ועבודות שיפוצים קלות במידה וקיימות כאלה.

ל.ש. ניקיון דואגת לניקיון הבית לאחר שיפוץ ויותר! צרו קשר וקבלו הצעת מחיר מפתיעה 050-2302300

מה יש לתאם ולמה לשים לב בשכירת חברה לניקיון לאחר שיפוץ

רצוי מאד לקבוע עם מנהל העבודה של החברה יום בו יוכל לבוא לראות את הדירה, באותו היום רצוי לסכם שעות עבודה תאריך ומחיר סופי, שימו לב, כי חברות מסוימות לניקיון לאחר שיפוץ עלולות לקבוע מחיר מסוים וביום הניקיון להעלות אותו בטענות שונות. לכן, סכמו על מחיר סופי ואף בקשו הצעת מחיר מסודרת.

בדקו שאנשי השיפוץ וצוות הניקיון אינם עובדים באותן שעות במידה והשיפוץ עדיין לא הסתיים לחלוטין. אנו לא מעוניינים בעבודה כפולה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ ובהתנגשויות של לוחות זמנים בין המשפצים לחברת הניקיון.

בדקו אלו שירותים נוספים מציעה חברת הניקיון לאחר השיפוץ, האם נותנת שירותי הדברה, יישום פוליש על רצפות, שיפוצים קלים וכדומה. נסו להשתמש בשירותים של אותה החברה על מנת לקבל עסקה משתלמת יותר.

ל.ש.אומנות הניקיון – מגוון שירותים למבנים לאחר שיפוץ. התקשר לדעת עוד! 050-2302300