ניקיון משרדים

ניקיון משרדים – איכות, שירות ואמינות

כמנהלי משרד לעיתים עלינו להבין, שהמשרד אותו אנו מנהלים, זקוק לקצת יותר ממנקה שתגיע פעם או פעמיים בשבוע. המשרד, הוא המקום בו אנו נמצאים ברוב שעות היום, ולעיתים אף שוהים בו זמן רב יותר מהבית הפרטי שלנו. לכן, עלינו לדאוג שבכל הנוגע לניקוי משרדים יש לבחור את החברה הטובה, היסודית והיעילה ביותר לניקיון המשרד שלך!

 

ניקיון משרדים - הצעת מחיר

ל.ש לעסקים - ניקיון משרדים

 

ל.ש חברת ניקיון משרדים בעלת נסיון עשיר

חברה לניקיון משרדים, עם רזומה של ניקיון משרדים כמו ל.ש, הינה חברה שמנהל העבודה המנהל אותה, בנה את מערך העבודה והצוות, ויודע בדיוק למה המשרד שלכם זקוק.

מנהל עבודה בעל ניסיון קודם בניקוי משרדים, ידע על אילו חלקים במשרד יש לשים דגש בזמן הניקיון, מהן סדרי העדיפויות ולוחות הזמנים מבחינת כל משרד, איך מנקים מערכות ישיבה או שטיחים בצורה יסודית, מהו טיפול נכון בשטחים מקיר לקיר ואיך שומרים על רצפות מיוחדות.

לעיתים – יעזור מנהל העבודה למנהל המשרד בתכנון סדר היום של המנקה שנשלח מטעמו, לניקוי המשרד על בסיס קבוע. במקרים כאלה, על מנהל המשרד לקבל בברכה את הייעוץ וההכוונה מצד מנהל העבודה, משום שזה יידע לעשות כן עם דגש על מקסימום יעילות לצורך ניקוי משרדים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח

אמינות בטיחות ואחריות במהלך ניקוי המשרד

אתם כמנהלי משרד, יודעים את החשיבות של עובדים מהימנים בסביבת המשרד. כל משרד מכיל ציוד או חומרים חשובים ויקרים, חברתנו הינה חברה אמינה וישרה המודעת לכך שבמשרד ישנם חומרים וציוד בעל ערך רב ולכן היא מבטיחה ללקוח יושר ואמינות ללא פשרות ולוקחת אחריות מלאה הן לציוד והן לחומרים הנמצאים במשרד.

יסודיות ויעילות

חברת ניקיון טובה ויעילה כמו ל.ש, תדאג לכם למקסימום תוצאות במקסימום יעילות. משמע: מנהל החברה לניקיון משרדים, ידע להתאים ולהשים את עובדיו וסדרי עבודתם לפי צורכי המשרד. בין אם מדובר בתשלום על זמן עבודה גלובלי  או שעתי, כדאי לסכם מראש עם מנהל העבודה ביצוע משימות יום יומיות. חברת ניקיון משרדים טובה, תעמוד בכל המשימות ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח.

ניקוי משרדים ושירותי נלווים
חברת ניקיון משרדים טובה, תכיל בחובה גם שירותים נלווים כגון: שירות תיקונים קלים ובינוניים, שירות הדברת מזיקים, שירותי פוליש וכל הקשור לאחזקה כללית וניקוי משרדים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השירותים הנלווים, משמשים כמוצר משלים וחסכני יותר, לשכירות שירותי ניקיון משרדים העוזרים בייעול השירות ואטרקטיביות המחיר.

חברת ל.ש. אומנות הניקיון מספקת שירותי הדברה שיפוצים, ופוליש לרצפות – התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר ולדעת עוד על השירותים- 050-2302300

חומרים כלולים וידידותיים לסביבה

חברה איכותית לניקיון משרדים, תכלול במרבית המקרים  את חומרי הניקוי בהצעת המחיר. אחד מהיתרונות בשכירת חברה ניקיון משרדים, ולא שימוש בשירותי מנקים ארעיים, היא שקט נפשי בכל הנוגע לרכישת חומרי ניקוי וכלים סנטרים. מלבד זאת, חברה מעולה תספק ותשתמש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה ולמשתמשים.

זמינות אנשי המקצוע והשירות של חברת ניקיון משרדים

עוד תציע חברה טובה, שירות לקוחות עסקיים וזמינות של מנהל עבודה בכל שעות היום. מנהל עבודה זמין שיהיה שם לפתור כל בעיה או טענה, הוא מנהל בעל חברת ניקיון משרדים מעולה. אנו ממליצים, לבדוק לפני סגירת החוזה עם חברת הניקיון את זמינות איש הקשר עימו אתם בהתקשרות עסקית. הזמינות הנוכחית תעיד על הזמינות העתידית של המנהל.

משרד נקי הוא אחד התורמים להצלחת העסק, אתה כבעל עסק מעוניין שלקוחותיך ישהו במשרדך ויהינו להגיע, לכן שמור על ניקיון משרדך באמצאותינו , אנו שמים דגש על יעילות, עמידה בלוח זמנים ואמינות הצוות .

שאיבת שטחים, החלפת שקיות, פוליש, ניקיון שולחנות ומשטחי עבודה , הפצת מבשמים , ניקוי חלונות וכלים סניטרים, ניקוי ושימור הפרקט ועוד מגוון שירותים.