פוליש קריסטל

מהו פוליש קריסטל, ולמה לבחור בנו כחברת הפוליש שלך?

פוליש על כל סוגיו, נועד לבצע פעולה של חידוש ומירוק המרצפות כאשר מראה המרצפות עייף, ברכישת דירה חדשה או ישנה, לאחר שיפוץ ובמיוחד כאשר אנו מעוניינים להעניק מראה חדש ורענן למרצפות שלנו. אבל מה כה מיוחד בפוליש קריסטלי?

אחד היתרונות בפוליש קריסטל הוא הברקה ללא החלקה. משמע, הפוליש הקריסטלי נותן את טקסטורת הברק המבוקשת תוך הענקת מראה רטוב –  שאיננו מחליק. פעולת פוליש קריסטל, נעשית באמצעות טיפול בחומר המורכב ממגנזיום, ומרוסס על הרצפות, ובכך מקנה מראה מבריק ביותר. לעיתים, בהתבוננות בתוצאות פוליש קריסטל קיימת אשליה של מראה רטוב ומבריק לרצפות.

 

פוליש קריסטל


חומר הפוליש הקריסטלי עשוי ממגנזיום, והוא מוחדר לרצפה באמצעות מכונת פוליש קריסטל מיוחדת המחדירה את החומר אל הרצפה באמצעות צמר פלדה עדין למדי.

אז איך נעשה טיפול פוליש קריסטל :

את תהליך הפוליש הקריסטלי מתחילים בניקוי מעמיק של הרצפות. הניקוי כולל קרצוף המרצפות תוך הורדת שכבת לכלוך קשה. לאחר הניקוי, וכשקיים בסיס טוב להתחלה של התהליך, מתחילים בפעולת החדרת הפוליש קריסטל אל המרצפות.

את הפוליש מחדירים אל הרצפה פעם אחת וממתינים לייבוש מלא. לאחר הייבוש חוזרים שוב על החדרת הפוליש הקריסטלי אל הרצפה ומחכים לייבוש בשנית. על הפעולה חוזרים מספר פעמים עד שמגיעים לתוצאה הרצויה והטובה ביותר.

לבסוף, מצפים את הרצפה בשכבה מיוחדת, שתפקידה לשמור על אפקט הפוליש הקריסטלי והמראה הרטוב והמבריק שפוליש קריסטל יוצר.

זמן עבודת הפוליש קריסטל אורך בממוצע של שעה לחדר סטנדרטי. יישום פוליש קריסטל  דירה ממוצעת של ארבע עד חמישה חדרים, יארך בסביבות ארבע עד חמש שעות. לאחר טיפול בפוליש קריסטלי הרצפה נוחה יותר לניקוי, ונעימה יותר במראה ובתחושה הכללית.

ל.ש. אומנות הניקיון עובדים ביעילות – צרו עכשיו קשר וקבלו הצעת מחיר מבריקה! 050-2302300

 

איך שומרים ומנקים את המרצפות שעברו טיפול בפוליש קריסטל?

את המרצפות רצוי מאד לשאוב ולנקות באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לרצפות שעברו יישום פוליש קריסטל. את חומרי הניקוי המתאימים ניתן להשיג ברשתות הסופרים ובחנויות לחומרי בניין ודיור. על הרצפות רצוי לא לגרור כסאות או חפצים כבדים, ובכלל לנסות לשמור עליהן מנזקים ושריטות שונות.

ל.ש. אומנות הניקיון מעניקים שנה אחריות על פוליש קריסטל! צרו קשר לפרטים נוספים 050-2302300

 

כל כמה זמן יש ליישם פוליש קריסטלי על המרצפות?

אם תבחרו חברת פוליש טובה, טקסטורת הפוליש קריסטל אמורה וצריכה להחזיק שנים רבות. את הפוליש יש ליישם כל מספר שנים, וברוב המקרים יחזיק מראה הפוליש לשנים רבות. אנו ממליצים ליישם פוליש קריסטל ברכישת דירה חדשה או ישנה או לאחר שיפוץ, במבצעי ניקיונות גדולים או לאחר שהדירה עברה שיפוץ.

 

בל.ש.אומנות הניקיון גם מנקים וגם מבריקים! צרו עכשיו קשר עם חברת הניקיון במתמחה ביישום פוליש קריסטל איכותי.

שרות הברקה קריסטלית ללא החלקה. בתהליך זה אנו מבריקים את הרצפות בשלושה שלבים: בשלב הראשון נעשה קרצוף יסודי של המרצפות, בשלב השני אנו מפעילים מכונה שמקרצפת את המרצפות, ובשלב השליש והאחרון מחדרים את חומר הקריסטל למרצפות ומקנחים בהברקה אחרונה של המרצפות למראה מושלם ומבריק.טיפול במרצפות בפוליש קריסטל שומר ומגן על המרצפות לאורך שנים.

פוליש: פוליש לרצפות הוא תהליך של קרצוף הדירה עם סבון רצפות באמצעות מכונת פוליש בעלת מגוון רחב של סקו'צים.
לאחר מכן אנו שואבים את המרצפות מכלל המים  המוקצפים.לקבלת ייבוש מוחלט. השלב הבא הוא התזה של ווקס אקרילי ומעברת על כלל המרצפות עם מברשת מיוחדת למריחת הווקס האקרילי. בשלב זה אנו מחכים לייבוש מוחלט ועוברים בשנית עם מכונת הפוליש שאליה מורכב סקו'ץ עדין  יותר עד לתוצאה מושלמת .