מהם התפקידים של חברות ניקיון ופוליש בתים לאחר שיפוץ ?

חברות ניקיון בתים לאחר שיפוץ הן רבות היום, והשימוש בהן הולך וגדל בעיקר שמדובר בשיפוצים שעוברים בתים פרטיים, מבני תעשייה, חנויות ואף בדרישה לחברות ניקיון בתים לאחר בנייה של בית חדש.  אבל מה כוללים התפקידים והמשימות של חברות ניקיון ופוליש בתים לאחר שיפוץ? קבלו את הרשימה המלאה.

ניקוי לכלוכים קשים – לכלוכים כמו סיד, צבע, דבקים קשים, כתמים על הקירות המשקופים או על הרצפות דבקים שונים שנשארו על גבי החרסינות ועוד. כל אלה נחשבים לכלוכים שנשארים לאחר שיפוץ אותם קשה עד מאד להסיר ללא חברות ניקיון ופוליש לבתים, ואף ניתן להזיק בשימוש בחומרים או בכלים לא נכונים בעת ההסרה.

אבק בכמויות מסיביות – לאחר שיפוץ נשארות כמויות אימתניות של אבק בכל רחבי הדירה. האבק שנשאר מכסה את כל המקומות בדירה או במבנה, כולל בפתחי אוורר מעל המזגנים ומעל הארונות. האבק אינו ניתן להסרה על ידי שואב אבק רגיל, ועל מנת להסיר כמות כה גדולה של אבק יש ורצוי לשכור שירותים של חברות פוליש וניקיון בתים לאחר שיפוץ, המחזיקות בשואבי אבק תעשייתיים שהונדסו על מנת לשאוב אבק בכמות גדולה כזה. לעיתים, עלות שואב האבק החדש שנאלץ לקנות לאחר שהרסנו אותו בניסיונות הניקיון ללא אנשי המקצוע –  תהיה העלות של שירותי ניקיון לכל הבית. לכן, חשבו את צעדיכם בחוכמה.

ניקיון מכשירי חשמל וריפודים – ניקוי מכשירי חשמל שנמצאו ברחבי הבית ללא שימוש בזמן השיפוץ הוא הכרחי. רבים מהמכשירים ובעיקר במקררים נוצר עובש ולכלוך קשה להסרה ומסוכן לבריאות. חברות פוליש ניקיון בתים מצוידות בעזרים הנכונים לניקוי יסודי של המכשירים מבלי להרוס או להזיק להם. מלבד זאת, חברות ניקיון ופוליש בתים מומחיות בניקוי מערכות ישיבה, שטיחים רצפות וריפודים מבלי להזיק לטקסטורות של הרהיטים.

ניקוי חלונות בסנפלינג וניקוי חדרי מדרגות – ניקוי חלונות וחדרי מדרגות הוא הכרחי לאחר שיפוץ. בעיקר אם אתם רוצים לשמור על יחסים טובים עם השכנים. אך עם זאת, ניקיון חלונות או מדרגות ללא חברות ניקיון בתים עלול  להיות מסוכן. לכן, אנו ממליצים לשכור שירותיה של חברת פוליש וניקיון אמינה בה עובדיה מבוטחים ומיומנים בעבודתם.