שאלות נפוצות בנושא אמינות של צוות עובדי ניקיון

שאלה: האם העובדים מוכרים ואמינים?

תשובה: העובדים בחברת הניקיון והפוליש הם עובדים אמינים ורציניים העובדים בחברתנו זמן רב ואנו מבטחים אותם, משלמים להם משכורת הגונה וסומכים על כל אחד ואחת מהם. אנו בוחרים את העובדים שלנו לפי יכולות, כישורים ואמינות. בל.ש. אומנות הניקיון בוחרים כל עובד ועובד בקפידה.

שאלה: לאחר שהשקעתי כסף רב בשיפוץ אני חושש כי יכול להיגרם לי נזק בניקיון לאח שיפוץ. מה לעשות?

 

תשובה: בכל הנוגע לניקיון לאחר שיפוץ וניקיון בית חדש יש להבין כי לחברתנו קיים הניסיון והמשאבים לנקות דירות חדשות ולא להסב נזק. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, במכונות משוכללות ואף עוזרים לתקן מקומות שנסדקו או נהרסו ומסיימים לעיתים את הגימורים שנשכחו בדירה. מלבד זאת, לחברתנו ביטוח ולכן אם חס ושלום נגרם נזק אנו מבוטחים ומכאן גם אתם.

שאלה: ניקיון דירה, בית פרטי או ניקיון משרד – כמה זמן הוא אורך?

תשובה: כאשר מדובר על ניקיון דירה לאחר שיפוץ מדובר על זמן עבודה ממוצע של 5 שעות. אך בכל זאת יש לציין כי כל דירה או בית הוא אחר ולכן מספר השעות משתנה. לעיתים ישנם מקרים בהם ניקיון לאחר שיפוץ או כל סוג של ניקיון אורך יותר מיום, לדוגמא אם ניתנים שירותים נוספים כמו:פינוי פסולת, שירותי הדברה או שירותי פוליש ואז אנו מגיעים לכמה שעות נוספות למקום העבודה. חברת ניקיון ל.ש. אומנות הניקיון לא מורחים את העבודה ולכן אנו מחלקים את העבודה בצורה היעילה והנכונה ביותר.

שאלה: האם חומרי הניקוי שלכם מסוכנים או לא ידידותיים לסביבה?

תשובה: אנו בל.ש. אומנות הניקיון משתמשים אך ורק בחומרים איכותיים שאינם מזיקים לאנשים ולסביבה. כל חומר ניקיון שלנו נבדק בקפידה ומותאם לסוג הניקיון הרצוי. בנוסף לאחר ניקיון ופוליש לרצפות אנו מנחים את בעלי הנכס בהוראות הניקיון ודרכי העבודה הטובות ביותר לתחזוק הרצפות. חומרי הניקוי שלנו כמו גם חומרי ההדברה אינם מזיקים לחיות או רעילים לחיות ולסביבה.

שאלה: איך מנקים רצפת פרקט?

תשובה: רצפת פרקט היא רצפה עדינה יחסית. ולכן יש להימנע מלשפוך עליה מים או לשפשף אותה. את הרצפה שואבים ביסודיות ולאחר מכן באמצעות חומר ניקוי מיוחד לרצפות פרקט מנקים עם סמרטוט מיוחד וממתינים לייבוש. מומלץ לא לגרור רהיטים על רצפת פרקט או להניח אובייקטים חמים על גביה.

שאלה: מתי אדע כי הצעת מחיר לשירותי ניקיון או שירותי פוליש שהציעו לי זולה מידי או שהחברה אינה אמינה?

תשובה: כאשר אתם בוחרים חברה לניקיון בתים חשוב שתשימו לב לדקויות. משמע, חשוב לקבל הצעת מחיר חתומה לאחר שמנהל העבודה הגיע למקום וראה את גודל הנכס, הדירה או המבנה. לאחר קבלת הצעת המחיר בדקו מה כוללת הצעת המחיר וודאו כי זהו המחיר הסופי וכי בעל חברת הניקיון לא מתכוון להעלות את המחיר בדקה התשעים וכאשר אתם כבר "כבולים" איליו. במקרים של חברות ניקיון שאינן אמינות דעו כי לעיתים הזול הוא היקר וכי הצעות זולות מידי עלולות להיות חשודות שלא כוללות חומרים או שעות עבודה נוספות והשלמות עבודה. וודאו כי בזמן העבודה מגיע מישהו שאתם מכירים או אפילו אתם לבדוק את השטח ולוודא כי אכן הניקיון שנעשה יסודי וטוב. אם אתם לא מרוצים פנו מיד למנהל העבודה. בכל מקרה שלמו רק לאחר שהעבודה מתבצעת לשביעות רצונכם.העובדים בחברה מבוטחים