שאלות נפוצות הקשורות לניקיון בית חדש

שאלה: בניקיון בתים חדשים האם חברות ניקיון מספקות גם שירותי הדברה?

תשובה: רוב חברות הניקיון מציעות שירותי הדברה או חוברות למדביר שמגיע אחרי הניקיון להדביר את המבנה. אל תתביישו לבקש הדברה כחלק מעסקת החבילה של הניקיון. אם תתעקשו תוכלו לקבל מחברות מסוימות גם הדברה מתנה. וודאו כי ההדברה אינה רעילה והומאנית לכם, לחיות שלכם ולסביבה.

שאלה: האם ההדברה בה אתם משתמשים כימית, מסוכנת לבני אדם ולא הומאנית לחיות?

תשובה: חברת ל.ש. אחזקות וניקיון משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה ולא בהדברות כימיות המסוכנות לבני אדם ובעלי חיים. ההדברה היא הדברה נגד תיקנים וחרקים שונים בלבד. לאחר ההדברה רצוי להשאיר את המבנה פנוי לארבע שעות בערך. כמו כן, חשוב להזיז לפני ההדברה רהיטים מהקירות, להוציא כלים מהארונות ולא לשטוף את הרצפה במשך ארבעה ימים לפחות לאחר יישום ההדברה.

שאלה: מי מספק את חומרי הניקוי בהזמנת שירותי ניקיון דירות?

תשובה: ל.ש. אחזקות וניקיון מספקת את כל חומרי הניקיון והמכונות הדרושים לניקיון דירות ומפעילה כל חומר ומכונה על האובייקטים הנכונים מבלי להרוס או להסב נזק לרכוש או למבנה עצמו. חומרי הניקיון שאנו משתמשים בהם הינם ידידותיים לסביבה, מתאימים לכל שטח או אובייקט ואינם רעילים לאנשים או לחיות. שימו לב תמיד כי בהצעת המחיר שתקבלו מכל חברת ניקיון לניקיון משרדים או לניקיון בית או מבנה לאחר שיפוץ כתוב כי על חברת הניקיון לספק את כל חומרי הניקוי השונים.

שאלה: בניקוי בתים באופן כללי, לא כדאי יותר להזמין עוזרת בית? זה הרי יותר זול ויסודי!

תשובה: נכון, עוזרות בית יודעות לנקות בתים בצורה יסודית ואכן נעים להיכנס לבית שנוקה על ידי עוזרת בית. ובכל זאת עוזרת בית מתאימה הרבה יותר לניקוי שבועי של בית ולא לניקיון אחרי שיפוץ או לניקיון בתים חדשים. הסיבות השונות הן: שימוש במכונות כבדות לניקיון יסודי לאחר שיפוץ שלעוזרת בית אין ובוודאי גם שאינה מוסמכת לתפעל, חברת ניקיון תעשה שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים המתאימים לאלמנטים שונים בבית מבלי להרוס את האלמנטים השונים, יכולת של צוות ניקיון פוליש לנקות חלונות גדולים בכל מיני שיטות ובשיטת הסנפלינג, היות עובדי החברה מבטוחים על ידי חברת הניקיון בזמן שעוזרת בית אינה תמיד מבוטחת וכמובן עבודת צוות של מספר עובדים שיוכלו לסיים את ניקיון המבנה תוך כמה שעות בזמן שעוזרת בית תקצה לניקיון כמה ימים טובים. מלבד זאת, חברת ניקיון מביאה עימה את כל החומרים – מה שחוסך לכם עלויות יקרות של חומרי ניקוי איכותיים ומתאימים.

לאחר הניקיון היסודי מומלץ לשכור שירותי עוזרת בית על מנת שזאת תשמור על הבית נקי בכל עת. פעם בשנה אנו ממליצים לבצע ניקיון יסודי באמצעות חברת ניקיון בתים ושירותי פוליש לרצפות כל ארבע שנים בממוצע על מנת לשמור על ברק הרצפות והמראה היוקרתי

שאלה: מה כולל ניקיון דירה?

תשובה: ניקיון דירה, בין אם מדובר בדירה של 50 מטר מרובע לדירה של 1000 מטר מרובע, עבודת הניקיון כוללת את המשימות הבאות אותן מבצע צוות הניקיון: ניקוי יסודי של תריסים, חלונות, מסילות, ניקוי שירותים, אמבטיות וכלים סנטרים, ניקוי ברזים בכל הבית וקרצוף הרצפות על ידי מכונת פוליש, ניקיון בפאנלים, ניקוי וסילוק רובה וטיח, ניקוי מטבח הכולל ניקיון ארונות ריקים, דלתות של ארונות ובכל הבית, חלונות. משקופים, פאנלים ומסילות.

שאלה: שמעתי על חומר בשם סילר. מה זה החומר הזה? ולמה הוא עוזר?

תשובה: בסילר נשתמש כאשר אנו רוצים לאטום רצפות ולשמור על המראה החדש שלהן. הסילר מתאים לשימוש על רצפות רגילות, משטחי בטון, שיש טבעי או סינטטי, רצפת אבן ועל סוגי רצפות שונים חדשים וישנים. הסילר מונע הכתמה אבק וחדירה של נוזלים המזיקים לרצפות. את הסילר מיישמים בחברת ל.ש. אומנות הניקיון ואנו מציעים גימור סילר מט או מבריק לפי בחירה.