שאלות נפוצות הקשורות לתחום הפוליש

שאלה: איזה אפקט ומה נותן פוליש קריסטלי לרצפות?

תשובה: הפוליש הקריסטלי מקנה מראה מבריק ורטוב ללא החלקה לרצפות. הפוליש מגן על הרצפות משריטות, כתמים ומראה לא נקי. פוליש קריסטלי מקנה לרצפות מראה יוקרתי וחדש וניתן ליישמו גם אחרי שיפוץ, בבתים חדרים ואפילו על מרצפות חדשות באמצעות חברת פוליש טובה שתדע ליישם את הפוליש ובכך להעניק לרצפות מראה חדש. אנו בל.ש.אומנות הניקיון מיישמים ומתמחים בפוליש קריסטלי.

שאלה: כיצד מגנים על רצפת לאחר שעברה יישום של פוליש קריסטל?

תשובה: על רצפת הפוליש מגנים באמצעות שטיפת הרצפה עם חומרי ניקוי מיוחדים המתאימים במיוחד לרצפות שעברו יישום פוליש. מוטב לא לגרור חפצים על הרצפה ולשאוב אותה לעיתים קרובות. אנו ממליצים לחדש את הפוליש כל כמה שנים על ידי שכירת שירותי פוליש מחברת ניקיון המתמחה ביישום פוליש קריסטל.

שאלה: האם ניתן לשלב פוליש וניקיון באותו הזמן?

תשובה: חברות ניקיון רבות מציעות שילוב של פוליש וניקיון יחדיו וכמובן שניתן ואפילו מומלץ לשלב וניקיון לשלב בין השניים. השילוב יוליד ויעזור לקבל הצעת מחיר נוחה יותר עבורכם וזאת משום שבחרתם להזמין שני שירותים מחברת הניקיון. את הפוליש מיישמים כמובן אחרי ניקוי עמוק של רצפות וזמן הפוליש לוקח כארבע שעות בערך.

שאלה: האם חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ יכולה לנקות גם מדרגות או חדרי מדרגות?

תשובה: בוודאי, ביום הניקיון יש לבקש ממנהל העבודה לפנות מפגעים שנוצרו בעת השיפוץ. חברות ניקיון עליהן להציע גם שירות ניקיון חדר מדרגות. הניקיון מתייחס לשיפוץ עצמו. ניקוי מדרגות יתומחר בדרך כלל בנפרד. ל.ש. אומנות הניקיון מציעה שירותי ניקיון חדרי מדרגות על בסיס חד פעמי או קבוע.

שאלה: מה תפקידיו של מנקה חדר המדרגות?

תשובה: כיום, אנו יודעים שתורניות חדר ניקיון בין השכנים לא ממש עובדת או תורמת לאווירה. לכן אנו ממליצים על שירותי ניקיון מדרגות על בסיס שבועי. המנקה מנקה בדרך כלל את גרמי המדרגות, המעקות, את הלובי, המעליות וחדרי האשפה. בנוסף על המנקה לרוקן פחי אשפה קטנה ולסלק מפגעים שונים מחדר המדרגות.

שאלה: האם חברות ניקיון מציעות שירותי ניקיון משרדים על בסיס שבועי?

תשובה: כיום על מנת לקבל שירותי ניקיון שבועיים או יומיים אין צורך לחבור לקבלן גדול ולהזמין ממנו שירותים יקרים עם חוזים ממושכים. כיום באמצעות חברות ניקיון משרדים ניתן להזמין שירותים המבוססים על הצעת מחיר וניתן להתחיל או להפסיקם בכל זמן שנרצה. חברת הניקיון תקצה עובד אחד או שניים,תלוי בצורך, לניקוי המשרד וזה יהיה עובד קבוע ומבוטח על ידי חברת הניקיון.

שאלה: איך מוצאים חברת ניקיון אמינה?

תשובה: נכון, בעסקי הניקיון קיימים המון שרלטנים. אבל בין השרלטנים קיימים גם אנשים הגונים שרק מעוניינים להרוויח את לחמם ביושר. חברה מסוג זה תחזיק מנהל עבודה זמין ונגיש, שיעמוד בהבטחותיו וייתן הצעות מחיר הוגנות שאנן משתנות. חשוב לוודא כי העובדים בחברה מבוטחים למקרה של תאונות וכי העובדים אמינים ומיומנים. אל תתעסקו עם חברה המעסיקה בני נוער – חפשו חברה מסודרת ואמינה.