שירותי ניקיון למשרדים

ל.ש ניקון ואחזקה – שירותי ניקיון למשרדים

מה יכולות להציע חברות ניקיון לשירותי ניקיון משרדים, מלבד ניקיון סטנדרטי?

כאשר מדובר על שירותי ניקיון משרדים אותם מעניקים חברת ל.ש לעסקים, כמובן שאנו מדברים על ניקיון משרדים איכות, אמין מקצועי ובהתאמה אישית.

מדובר על ניקיון סטנדרטי בשעות הערב או הבוקר ואף בשעות הצהריים הכוללים: ניקוי שטח המשרד או העסק, נקיון החלונות, עמדות העבודה, חדרי שירותים וכלים סניטריים, החלפת שקיות ריקון פחי אשפה ועוד…
שירותי ניקיון משרדים

 

הצעת מחיר לשירותי ניקיון משרדים

 

 

מלבד זאת, תמיד ניתן לבדוק ואף רצוי לשכור חברת ניקיון המתמחה ויכולה לספק עוד מגוון שירותים הדרושים למשרד, כגון: ניקוי והסרת שטיחים, ניקוי והברקת חלונות בסנפלינג, ניקוי כלים סניטריים, ניקוי חדרי מדרגות, הברקה קריסטלית, פוליש, צביעה וחידוש של חדרי מדרגות, ניקיון דירות לאחר שיפוץ ובניה, ניקוי מערכות ישיבה וחדרי המתנה, ניקוי שולחנות המשרד, ניקוי מטבחים וניקוי מערכות ישיבה וכסאות מכל הסוגים .

כמו כן, אנו ממליצים לשכור חברה המתמחה בשירותים כגון שירותי תיקונים קלים הכוללים תיקון בתקלות שונות, בחוטי חשמל, בכתמים עיקשים על מרצפות ובניקוי מעליות ותיקונן.

ל.ש. אומנות הניקיון שירותי ניקיון ואחזקה כלליים ויעילים! צרו קשר עכשיו 050-2302300

מה חשוב לנו לדעת על חברה לשירותי ניקיון משרדים?

חברה טובה המציעה שירותי ניקיון משרדים, צריכה להיות גם חברה אמינה. החברה צריכה לעמוד בזמנים, ולדעת לבצע את השירותים הנלווים כגון: ניקוי חלונות בסנפלינג, וניקוי מעליות וחדרי מדרגות בצורה בטוחה ככל שניתן. חברה טובה לניקיון משרדים תדע לספק את כל החומרים המתאימים למטלות מסוג זה. החברה תהיה בעלת המכשור המתאים ביותר, והמתקדם ביותר ליישום כל השירותים הנלווים לניקיון משרדים סטנדרטים.

ל.ש. אומנות הניקיון- גם ניקיון וגם שירותים נלווים לניקוי ותחזוקת משרדים! צרו קשר ותקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר!  050-2302300

מהו המכשור הנכון לתחום שירותי ניקיון משרדים?

מכונות ליטוש ופוליש משוכללות, ציוד סנפלינג חלונות בטיחותי, מתקנים יעילים לחומרי ניקוי, מכונות קצף המנקות ביסודיות את הרצפות או את מערכות הישיבה, החזקה ותפעול של שואבי אבק חזקים ומתקדמים ושימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לעובדי המשרד לסביבה. כל אלה יעידו על חברת ניקיון שתעניק שירותי ניקיון למשרדים מהסוג האיכותי ביותר.

ל.ש. אומנות הניקיון – משתמשים במכשור המתקדם והבטיחותי ביותר עם חומרי ניקיון ידידותיים המשמים כמוצר משלים ומושלם! צרו קשר עכשיו 050-2302300