שירותי פוליש

שירותי פוליש

בכל הנוגע לשירותי פוליש קיימות מגוון של חברות לאחזקה וניקיון שיציעו לנו את שירותיהן. ובכל זאת עלינו לדעת לבחור נכון על מנת שלא נתמודד עם יישום פוליש שאינו מקצועי אלא רק עם שירותי פוליש טובים.

ל.ש. אחזקות וניקיון – טיפים לבחירת שירותי פולישאל תתפתו ללכת על שירות הפוליש הזול ביותר – חברות רבות יציעו שירותי פוליש על הרצפות במחירים נמוכים מהמתחרים. אך לפעמים הזול הוא היקר, שימו לב, כי ייתכן שחברה מסוג זה תציע יישום פוליש עם חומרים שאינם בהכרח איכותיים ולא חומרי פוליש טובים או ידידותיים לסביבה ולכם.

בחרו חברה שעומדת בזמנים – עמידה בזמנים ובשעות שנקבעו בכל הקשור ליישום פוליש היא הכרחית. יישום הפוליש "משבית" את המבנה ליום שלם, לכן חשוב מאד שהחברה תעמוד בזמנים שקבעתם. כאשר אתם מזמינים שירותי פוליש, בחנו את העניין במפגש הראשוני עם מנהל העבודה וודאו זמינותו בנייד בכל שעות העבודה המקובלות.

בקשו המלצות לגבי שירותי פוליש – בקשה של המלצות מבעלי החברה, הוא דבר לגיטימי בכל הקשור לקבלת שירותי פוליש טובים. שאלנו אם קיימות תמונות של עבודה לדוגמא או שמא תוכלו אף ללכת ולראות תוצאה של פוליש במו עינכם. 

קבלו הצעת מחיר מסודרת – אל תסכמו מחיר בעל פה עם בעל החברה או נציגיו! דאגו לקבל הצעת מחיר מסודרת במייל או בפקס וודאו שהיא חתומה. רבים המקרים בו סוכם על סכום מסוים וביום העבודה שינה לפתע מנהל העבודה את דעתו – בדרך כלל הוא משנה את דעתו לא לטובתכם או לטובת כיסכם. לכן, הצעת חתומה היא מעיין תעודת ביטוח לשירותי פוליש טובים וזולים.

התייעצו עם אנשי מקצוע  - בקשו לדעת מהו סוג חומר הפוליש המתאים ביותר עבור המרצפות שלכם, שאלו מהם החומרים בהם משתמשת החברה המספקת שירותי פוליש האם הם ידידותיים לסביבה, האם מתאימים לרצפות, והאם הם הברקה ללא החלקה. בקשו עצות וטיפים טובים לשמירה על הרצפות לאחר יישום הפוליש.

בחרו בחברה שמתמחה גם בתיקונים – לעיתים ביישום פוליש יש לתקן מרצפת סוררת, לתקן פנל או צבע שהתפזר. לכן, חברה בעלת ניסיון גם בשיפוצים תועיל עד מאד.

ל.ש. אחזקות וניקיון – גם שיפוצים גם ניקיון 050-2302300